Fahriye Evcen'e doktor yasak koydu!

15 Şubat 2019, 12:14
Fahriye Evcen'e doktor yasak koydu!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen'in kırılgan geçen hamileliği, doğuma 2 ay kala doktorun koyduğu yasaklar ile yeni bir anlam kazandı. İşte, Fahriye Evcen'in uyması gereken yasaklar...

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen kendi gibi oyuncu olan eşi Burak Özçivit ile doğum telaşesi veriyor. Son zamanlarda sosyal medyada Evcen'in hamileliği ve doğumun ne zaman olacağı konuları oldukça konuşuldu. Geçtiğimiz zamanlarda Evcen'in hamileliğinde geçirdiği rahatsızlığın nedeni erken doğum diyenlere Evcen, söylentilerin asılsız olduğunu ve bebeğin durumunun iyi olduğunu açıklanmıştı.

Fahriye Evcen haberleri

Rahatsızlıklarının uzamaması ve rahat bir hamilelik geçirmesi adına Fahriye Evceni'in özel doktoru güzel oyuncuya bazı yasaklar koydu.

İŞTE, FAHRİYE EVCEN'E KOYULAN YASAKLAR

Alışveriş merkezine gitmesi, çocuklarda herhangi bir temasta bulunması, elektronik aletlerle ilgili olması gibi bazı yasaklara Fahriye Evcen'in uyması gerektiği gibi eşi Burak Özçivit de aynı özeni gösteriyor. Bu konuda Evcen'e destek olan Özçivit'in, eşini gitmek istediği her yere götürmesi ve yalnız bırakmaması da gözlerden kaçmıyor.

Burak Özçivit Fahriye Evcen

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • mazlum 2 yıl önce Şikayet Et
  tabi şehzade doğacak ya.... (Allah tüm bebeklerin sağlıklı sıhhatli doğmasını nasip eylesin inşallah)
  Cevapla
 • Vatansever 2 yıl önce Şikayet Et
  çocuk doğrar sonra yasak aşk derken kavga vs.boşanma ve tazminat son.
  Cevapla
 • burak özçivit 2 yıl önce Şikayet Et
  kıskandın mı birader