2007 yılında geçirdiği motor kazası nedeniyle hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor ve şarkıları bir albümde toplanacak.

Barış Akarsu Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Kökdemir, dün magazin muhabirlerine açıklamalarda bulundu. Akarsu’nun demo olarak bir kayıt cihazına sadece gitarı ile seslendirdiği, kimsenin daha önce bilmediği ve duymadığı şarkı kayıtları olduğunu açıklayan Serkan Kökdemir, "12 yıl sonra yeni bir albümü çıkıyor. Büyük ses getireceğiz. Albüm için iyi bir müzik şirketi arayışı içerisindeyiz. Eğer güvenebileceğimiz iyi bir yapımcı ve senarist bulabilirsek hayatını anlatan güzel bir film için de start vereceğiz" dedi.

2007 yılında trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu’nun, kız arkadaşıyla tartışırken kaza yaptığını geçtiğimiz günlerde canlı yayında açıklayan Deha Bilimlier’e tepki gösteren Serkan Kökdemir, "Bu konu bizi Akarsu ailesi olarak çok üzdü. Aslında Deha Bey konuşmanın başlarında çok güzel şeyler söyleyerek abimi anıyordu ama daha sonra yaptığı bu sansasyonel açıklama gerçek anlamda bizi üzdü" ifadelerini kullandı. 

İLİŞKİLİ HABER

Diriliş'te Ertuğrul için karar verildi! Diziye böyle veda edecek...

İLİŞKİLİ HABER

Neslihan Atagül: Sevgililer Günü'nü kutlamıyoruz

İLİŞKİLİ HABER

Pedro Alonso, Boğaz'a karşı üç çeşit mantı yedi

İLİŞKİLİ HABER

Fatma Şahin'den Huzurevine anlamlı ziyaret!

İLİŞKİLİ HABER

Şehitkamil’de 50 çift mutluluğa 'evet' dedi

BİR YORUM YAPIN 0