AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı, Beyazıt Meydanı’nda “Sevdam İstanbul” sloganıyla herkesi duyarlı olmaya davet eden bir yürüyüşe imza attı. İşte, haberin ayrıntıları...

Aynı anda İstanbul’un 39 ilçesinin dahil olduğu platforma AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Doktor Rabia İlhan, İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Fatih İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurhan Çalık ve Fatih İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri katılım sağladı.

Sevdam İstanbul yürüyüşü

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Doktor Rabia İlhan,“Bugün ‘Sevdan İstanbul’ demek için buradayız. Dünyada İstanbul ve sevda kadar birbirine yakışan 2 kavram çok az bulunur. Sevgi yolculuğu, AK Parti’nin çok ezelden aşina olduğu bir yürüyüştür. Milletimizde çok iyi bilir ki, bizim sevgi yolculuğumuz, önce 1994’te Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mega bir köye dönmüş İstanbul’un makus talihini değiştirmek için Belediye Başkanı olmasıyla başladı. 14 Ağustos 2001’de AK Parti’nin kurulmasıyla da kurumsal bir kimliğe dönüştü” sözleriyle duygularına açıklık getirdi.

Dr. Rabia İlhan haberleri

 İstanbul yönetiminin başa çıkılması yolunun öncelikle İstanbul'a sevdalı olmaktan geçtiğini açıklayan Dr. Rabia İlhan,“31 Mart’ta inşallah ‘Tevazu, gayret ve samimiyet’ diyerek, ama hepsinden önce ‘Sevdam İstanbul’ diyerek, en önemli virajı da hep beraber aşacağız. Hep birlikte nice güzelliğe ulaştık, bundan sonra da ulaşacağız. Çünkü bu sevda bitmeyen bir koşudur” ifadelerini kullandı.

Sevdam İstanbul Rabia İlhan

İLİŞKİLİ HABER

Fatma Şahin'den Huzurevine anlamlı ziyaret!

İLİŞKİLİ HABER

Şehitkamil’de 50 çift mutluluğa 'evet' dedi

İLİŞKİLİ HABER

İstanbul Bağcılar’da 5 dakikada bir nikah kıyıldı!

BİR YORUM YAPIN 0