Azra Akın: Şimdilik setlere dönmeyi düşünmüyorum

16 Şubat 2019, 09:08
Azra Akın: Şimdilik setlere dönmeyi düşünmüyorum

Geçtiğimiz aylarda anne olan Azra Akın alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Akın muhabirlerin merak edilen sorularını yanıtladı.

Hamile olduktan sonra setlere ve projelere bir süre ara veren 2002 Türkiye ve Kainat Güzeli Azra Akın, bir AVM'de gezerken muhabirlerin objektiflerine yansıdı.  Setleri geri dönmeyi düşünmediğini söyleyen Akın, “Oğlum Demir üç aylık oldu. Her şey gayet güzel gidiyor. Anne olmak çok güzel bir duyguymuş. Şimdilik setlere dönmeyi düşünmüyorum, oğlumun biraz daha büyümesi lazım. Bir anne olarak daha fazla yanında olmalıyım diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına katılan modacı Cemil İpekçi, Azra Akın’nın Kaiant Güzeli seçildiği gece kendi diktiği kostümünün hikayesini anlatmış ve Azra Akın’a övgüler yağdırmıştı. İpekçi’nin sözlerinin hatırlatılması üzerine güzel oyuncu, “Cemil Bey’e hakkımda yapmış olduğu yorumlar için çok teşekkür ederim. İnanılmaz bir gündü aklımın hep bir köşesindedir. O gece giydiğim elbiseyi hala saklıyorum” açıklamasında bulundu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar