İbrahim Tatlıses'in acı günü! Şamil Benli vefat etti

18 Şubat 2019, 13:14
İbrahim Tatlıses'in acı günü! Şamil Benli vefat etti

Usta şarkıcı İbrahim Tatlıses'in orkestrasında çalışan Şamil Benli vefat etti. Bu acı haberi Onur Akay sosyal medya hesabından duyurdu.

Sosyal medya hesabında ünlü sanatçıların ölüm haberlerini veren felaket tellalı Onur Akay, bu sefer ki acı haberi İbrahim Tatlıses'e verdi. Akay, ünlü şarkıcının söz yazarı müzisyen Şamil Benli'nin vefat ettiğini duyurdu.

Şamil kamil

Ayrıca Akay, paylaşımında 

"Çok sayıda şarkıda imzası olan söz yazarı ve ritim saz sanatçısı Şamil Benli’yi maalesef dün kaybettik. Yıllarca İbrahim Tatlıses’in orkestrasında çalışmıştı. Şarkılarını Müslüm Gürses, Cengiz Kurtoğlu ve İbrahim Tatlıses gibi çok sayıda ünlü isim okumuştu. Yarimi Gelin Etmişler, Geç Kalmış Değilsin, Nerelere Gidem, Benden Bu Kadar ve Ağlıyor gibi şarkıları çok sevilen ünlü söz yazarımız, geçirdiği ameliyat sonrası yoğun bakıma kaldırılmıştı. Benli, maalesef hayata tutunamadı. Cenazesi, bugün 18 Şubat 2019 Pazartesi öğle namazı sonrası Adana Asri Mezarlığı’na defnedilecektir. Mekânı cennet olsun" notunu yazarak cenazenin kaldırılma gününü de açıkladı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • Ramazan 1 yıl önce Şikayet Et
    Onur akay kim ya bütün adamların ölüm haberini o veriyor....
    Cevapla
  • taşeron 1 yıl önce Şikayet Et
    tam bende onu dıyecektım bu onu akay kım kı ? ne zaman bırı olse bu haber verıyor medyaya bundan baska kımse haber vermıyor ne ıs bende anlamadım