Aslıhan Doğan: Hedefimiz 4 çocuk

20 Şubat 2019, 09:45
Aslıhan Doğan: Hedefimiz 4 çocuk

Ünlü futbolcu Arda Turan ile evli olan Aslıhan Doğan bir dergiye verdiği röportajda hayatına dair merak edilenleri iddialı cevaplarla yanıtladı. Ayrıca geçtiğimiz aylarda doğum Doğan çocuk sevgisini ve kaç çocuk daha yapmak istediklerini açıkladı.

Sosyetik güzel Aslıhan Doğan, geçtiğimiz aylarda ilk annelik heyecanını yaşadıktan sonra hayatına dair merak edilenleri bir dergiye verdiği röportajda açıkladı.

Aslıhan Doğan

Doğan ayrıca Berkay ve Arda Turan arasındaki kavgadan dolayı yaşadığı mağduriyeti de anlattı:

Saf, aldatılan ve bunlara susan kadın konumuna düşürüldüm ama böyle şeyler yok. Arda’ya güvenmeseydim ya da Arda bana güvenmeseydi bu evlilik hiçbir zaman gerçekleşmezdi. İnsanların "Arda çapkın, Arda şunu yaptı, bunu yaptı" demeleri beni ilgilendirmiyor. Ben kocamın neyi yapıp neyi yapmadığını herkesten iyi biliyorum. 

Arda Turan ve eşi

Bizi evliliğe götüren, evliliğimizi bozamayan ve evlilik öncesinde de ayrılmalarımıza rağmen tekrar bir araya getiren şey aşktır. Üstüne basa basa söylemek istiyorum, bizi bir arada tutan şey karşılıklı aşk ve tutkudur. Biz evlenmeden önce Arda derdi ki "Bir gün bir oğlumuz olursa, ben Allah’a söz verdim ve Hz. Hamza’dan dolayı adını Hamza koyacağım."

BEN 4-5 ÇOCUK İSTİYORUM

Arda ile ilk çıkmaya başladık ve Arda’ya dedim ki “Ben 4-5 çocuk istiyorum.” O da “O zaman benim çok çalışmam lazım” dedi. Hamza’yı kucağımıza aldık, şu an çok sabırsız bir şekilde 2. 3. ve Allah nasip ederse 4. çocuğu hiç ara vermeden yapmayı düşünüyoruz. Ben görselliğe, güzelliğe, bakıma, dişiliğe önem veren bir insanım. Tırnağımdaki ojenin ucunun bozulmasını bile istemem, çok bakımlıyımdır. Arda’nın eli çok açıktır. Allah bozmasın güzel bir kazancı var. Ben eşiyim, yani bana hediye almasından daha doğal ne olabilir ki?

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar