Tam 57 yıldır usta sanatçı Türkan Şoray'ın fotoğraflarını biriktiren ve hayattaki tek arzusunun kendisini görmek olduğunu belirten Diyarbakırlı Necla Aslan'ı Sultan evinde ağırladı.

57 yıl önce henüz ilkokul birinci sınıfa giden Necla Aslan, dönemin en popüler aktrislerinden biri olan Türkan Şoray'ın hayranı olarak, televizyonların bile çok az evde bulunduğu dönemlerde, kente gelen Türkan Şoray filmlerini ailesini zorlayarak izlediğini açıkladı. Gazetelerden gördüğü Türkan Şoray resimlerini kesip albümüne yerleştiren Necla Aslan, arkadaşlarının yardımı ile albümündeki fotoğrafları çoğalttı.

Türkan Şoray

Gözünden bile sakladığı albümü Türkan Şoray'a iletip kendisi ile bir fotoğraf çektirmek isteyen Aslan, Şoray'a seslendi. Şoray, Aslan ile iletişime geçip kendisini İstanbul'a davet etti.

Önceki gün oğlu Emrah Esvet Aslan ile İstanbul'a giden Necla Aslan, burada Türkan Şoray'ın evine gitti. Şoray tarafından kapıda karşılanan Aslan, Yeşilçam yıldızıyla uzun süre sarıldı. Mutluluk gözyaşları döken Aslan, 57 yıldır biriktirdiği fotoğraflarının yer aldığı albümü Şoray'a teslim etti.

Türkan Şoray ve Necla Aslan

Aslan, "Türkan Şoray'ı gördüğüme inanamıyorum. 57 yıldır ben bugünü bekliyordum, kendisi ile görüştüm ve albümü kendisine verdim. Onu görünce uzun süre sarıldım ve mutluluktan gözyaşlarımı tutamadım. Oturup sohbet ettik, Allah ona uzun ömürler versin. Albümü kendisine ulaştırmaktan dolayı çok mutluyum" dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Hülya Avşar'dan 3 milyonluk anlaşma!

İLİŞKİLİ HABER

Engin Akyürek ayaküstü kitap imzaladı

İLİŞKİLİ HABER

Doğa Rutkay ikizleri için reklam tekliflerine sıcak bakıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Derya Uluğ'a 33. yaşına özel kutlama!

İLİŞKİLİ HABER

İşte Yeşim Ceren Bozoğlu'nun yeni imajı!

BİR YORUM YAPIN 12

Türkan_Şoray 3 yıl önce

Bende keşke görebilsem

Atmaca 3 yıl önce

Biz dünyada hızır as.mı mahşerdede efenfimiz muhammed mustafayı sav.görmek isteriz.kişi sevdiğiyle beraberdir

Toplam 5 beğeni

Ahmet 3 yıl önce

Bende Peygamberimi görmek istiyorum... Keşke rüyamda bile olsa da görsem...

Toplam 27 beğeni

Zeki 3 yıl önce

Aha bizim sultan

Toplam 1 beğeni

gresunlu 3 yıl önce

ne diyelim muradina ermis,gözü acik gitmez

Toplam 8 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun