Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci serebral palsi hastası olan 8 yaşındaki kızı Melisa hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Oyuncu Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa doğar doğmaz beyin kanaması yüzünden serebral palsi hastası olmuştu. 2011 yılından beri  mücadele eden Düvenci, bu konuda eğitimler aldı, kitap yazdı, seminerlere katılıyor. 2015’te oyuncu Bülent Şakrak ile evlenip oğlu Ali’yi doğuran Ceyda Düvenci şunları söyledi; 

"Serebral palside, fizyolojik tedavi yaptığınız sürece çocuğu ileri götürebilirsiniz. Bir anne-baba olarak sürekli para kazanıp daha iyisini yapmak istiyorsunuz bu süreçte. Yarınımız için biriktirdiğimiz parayı oraya harcamak durumunda kalabiliyoruz ve oraya da gidiyor. Kelimelerin yeterli olduğu bir hastalık değil bu. Herkesin yükü kendine, biz bizi biliyoruz sadece.

Ceyda Düvenci, kızı Melisa ve oğlu Ali

’Damdan düşenin halini damdan düşen anlar’ derler ya? Ama emin olun herkes bir gün damdan düşüyor hayatın içinde.Sadece düşüş şekilleri ve katsayısı biraz farklı. Biz biraz 10’uncu kattan düşmüş gibi olduk belki ama 5’inci kattan düşen de var. Allah bize sağlık versin, enerji versin.Benim de sabrımın tükendiği anlar oluyor elbet ama garip bir aşk var orada ve herkesin anlayabileceği bir şey değil bu. Mesela ben ağlamak istediğimde deli gibi ağlıyorum ve hiç tutmuyorum kendimi.Serebral palsi ya da özel ihtiyaç sahibi hastaya sahip ailelerde de bunu görüyorum. Kum torbasına hiç yumruk attınız mı bilmiyorum ama iyi geliyor"

İLİŞKİLİ HABER

Süreyya Yalçın'dan ikiz bebek müjdesi!

İLİŞKİLİ HABER

Hakan Altun: Beyaz’la bekarlar turnesine çıkacağız

BİR YORUM YAPIN 0