Megastar Tarkan geçtiğimiz günlerde iş için gittiği Antalya uçağında güvenlikten pilota kadar herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi. Şahan Gökbakar ise Dubai’den gelen reklam tatili teklifini ‘İhtiyacı olanları bedava ağırlayın’ diyerek reddetti.

Reklam yüzü olduğu firmanın etkinliği içen Antalya'ya uçan Tarkan, uçaktan konaklayacağı otele gidene kadar her bir hayranıyla tek tek fotoğraf çektirdiği öğrenildi. Ünlü sanatçı, tüm yorgunluğuna rağmen güler yüzlü tavırlarıyla da gönülleri bir kez daha fethetti. 

Tarkan

Aynı şekilde ünlü komedyen Şahan Gökbakar da geçen gün eşi Selin ve çocukları Deniz Efe ve Ela ile Dubai tatiline çıktı. Gökbakar'a seyahati öncesi reklam karşılığı 'bedava tatil' teklifi geldi. Ancak teklifi sert bir şekilde geri çeviren komedyenin, şunları söylediği öğrenildi: "Benim çok şükür param var. Ailemle çıktığım tatilin ücretini ödeyebilirim. Bu teklifi ihtiyacı olanlara yapın." 

Reklam karşılığı tatili reddeden Şahan Gökbakar, takdir topladı. Tatilini kendi cebinden karşılayan komedyen, gecelik fiyatları 3 ile 20 bin lira arasında değişen otelden gelen teklif sonrası da "Otelinizde bizi ağırlayacağınıza, ihtiyacı olan insanları ağırlayın" çıkışı yaptı.

şahan gökbakar

İLİŞKİLİ HABER

Mustafa Uslu: Küçük esnaf battı

İLİŞKİLİ HABER

Öykü Gürman yükselişe geçti! Kazandığı para dudak uçuklattı!

İLİŞKİLİ HABER

Ceyda Düvenci'den kızına duygusal doğum günü mesajı!

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Tatlıses "İbo Show" ile ekranlara geri dönüyor!

İLİŞKİLİ HABER

Alişan'ın oğlu Burak sünnet oldu! Ünlü çiftte ilk açıklama

BİR YORUM YAPIN 3

uCube 2 yıl önce

Şahan Gökbakar, laf olsun, torba dolsun gibilerinden gönderme yapmış. O halde ihtiyaçı olan bir insanı tatile yollasana arkadaşım. ;)) Yahut ihtiyacı olan birine o tatil parasını gönder de ihtiyacı karşılansın. Şahan Gökbakar, mide ameliyatı filan mı oldu? Boyun çöküntü yaşamış...

hknslh 2 yıl önce

ihtiyacı olanı 20 bin liralık odalarda mı ağırlasınlar? :) Eğer iyilik yapmak istiyorsan o parayı alırsın bir kuruluşa verirsin yada elden dağıtırsın böyle iyilik mi olur Allah aşkına?

Toplam 2 beğeni

KUTAY 2 yıl önce

Yıllarca başarılı olmuş ve Türkiye da çok iyi işler yapmış insanlar onlar gibilerine ihtiyacımız var.

Toplam 1 beğeni