Ünlü sunucu Serap Paköz makyajsız haliyle şaşırttı

Geçtiğimiz yıllarda birçok televizyon kanalında program yapan Serap Özgü, sosyal medyadan makyajsız halini paylaşınca herkesi şaşırttı.

Gerçeğin Peşinde isimli program ile ekranlara geri dönen ünlü televizyoncu Serap Paköz ilk günki yayını öncesi kulisten makyajsız halini paylaştı. Makyajsız haliyle hayranlarını şaşırtan Paköz, yıllardır programlarında kendi makyajını kendisinin yaptığını açıkladı.

Serap Paköz makyajsız haliyle bambaşka biriyken ünlü sunucunun takipçileri de beğenenler ve beğenmeyenler olarak ikiye bölündü.


EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR!

Ünlü sunucu Serap Paköz'ün sunduğu 'Gerçeğin Peşinde' programının yapım şirketi Bloom Medya ile Acun Ilıcalı arasında geçtiğimiz Aralık ayında bir kriz yaşanmış ve Paköz'ün sunduğu program sona erdirilmişti. Hafta içi sabahları yayınlanan program ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Serap Özgü

Serap Özgü

Bloom Medya'nın sahibi Uygar Ataş ile Acun Ilıcalı arasındaki krizin sona erdiği ve buzların eridiği öğrenildi. 'Gerçeğin Peşinde' Serap Paköz'ün sunumuyla 4 Mart Pazartesi günü 13.30'da yeniden ekranlarda olacak.

Oyuncu Müjde Ar: 'Deli Müjde'ye çıktı adım!

İLİŞKİLİ HABER

Oyuncu Müjde Ar: 'Deli Müjde'ye çıktı adım!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0