14 Mart'ta İzmir İsmet İnönü Sanat Merkezi'nde konser verecek olan usta sanatçı Özdemir Erdoğan'ın konserini CHP'li İzmir Belediyesi iptal etmeye çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününde birçok sanatçı Atatürk Havalimanı'nda sürpriz yaptı. Bu sanatçılar arasında Özdemir Erdoğan'da vardı. Usta sanatçının önümüzdeki günlerde İzmir İsmet İnönü Sanat Merkezi'nde konser verecekti. Ancak CHP'li İzmir Belediyesi usta sanatçının konserini iptal etmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Ayrıca bazı partizan kuruluşlarda biletler için boykot çağrısında bulundu. Sözde demokrasiden bahseden bu zihniyet tarafından uğradığı haksızlık karşısında Özdemir, "Cumhurbaşkanımız için bir değil 10 konserim feda olsun. Bu boykotu aklım almıyor ama beni seven İzmirliler'i de kıramam, o salona üç kişi gelse de konser vereceğim. Bu kadar fanatizm ve partizanlık olamaz, kimse benim 50 yıllık kariyerimi hiçe sayamaz! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Fazıl Say'a el uzattığı bu dönemde böyle bir faşistlik yapılması çok büyük bir acizliktir" sözleri ile tepki gösterdi. 

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Tatlıses'ten Müslüm Gürses duygulandıran paylaşımı

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı'ya gelen gizemli çelenk!

İLİŞKİLİ HABER

Müslüm Babasız geçen 6 yıl! İşte bilinmeyenleri...

BİR YORUM YAPIN 4

Milliyetçi 2 yıl önce

sözde demokratlar ya......................

Toplam 4 beğeni

m3hk 2 yıl önce

Özdemir bey siz rahat olun ben kırşehirden gelirim o salon dolar. Solcu olmadan size saygı duymaz bunlar.

Toplam 11 beğeni

Domuz avcisi 2 yıl önce

BU Hulk partililere su bile vermiyeceksin su,

Toplam 9 beğeni

Mühendis bey 2 yıl önce

Bu zihniyet ülkeyi yönetsin o zaman neler yapmazlar ki bize

Toplam 18 beğeni