Geçtiğimiz hafta anne olacağını ve sonrasında bir kız bebek dünyaya getireceğini sosyal medya hesabından duyuran ünlü şarkıcı Bengü, yaşadığı heyecanı anlattı.

Şarkıcı Bengü, bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu dün Instagram hesabından açıklamıştı. Bir canlı yayın programına telefonla bağlanan ünlü şarkıcı, "Vakit çok yavaş geçiyor. 4.5 aylığa doğru geliyor. 4.5 kilo falan aldım. "Ay hamileyim, onu da yiyeyim, bunu da yiyeyim" yapmadım. Ama şimdi yavaş yavaş bir şey başladı. Hani mesela bir dilim tahıllı ekmek yiyorsam, "ay bir dilim daha yesem, tam doymadım galiba" ya geçtim. " diyerek sözlerine devam etti.

"HERKES SORUYOR"

Herkes soruyor “aşerdin mi? Canın bir şey çekti mi? Selim’i gece vakti bir yere gönderdin mi?” O da çok olmadı ama şöyle bir şey oldu... Akşamları sulu sulu ayva, elma yani meyve çok yedim. Turşu çok fazla yemedim ama ayva ve elmayı yedim. Hala da yiyorum. Selim ile beraber her akşam ayva yiyoruz. Neden olduğunu bilmiyorum.

İsim daha düşünmedik ama çok bizden bir isim olsun istiyoruz. Bakalım onu son dakikaya kadar değiştirebilir. Aklımda birkaç isim var. Selim de çok mutlu. Hani erkek de olsa kız da olsa fark etmez, sağlıklı olsun. Selim'e ben kız babalığını çok yakıştırıyordum. İnşallah o da çok tatlı bir kız babası olacak.

Bengü

"HİÇ BİR ŞEY ALMADIM"

40 bin liralık bir alışveriş yapmadım. Hiçbir şey almadım daha. Sadece arkadaşlarımdan tatlı tatlı hediyeler gelmeye başladı. Onun dışında daha hiçbir şey yapmadım. Odasını da hazırlamadım. Mayıs ayında hazırlamayı düşünüyorum. Zaten beni az çok tanıyorsunuz. 40 bin liralık bir oda yapsam, bunu çıkıp söylerdim. Herkes kendi bütçesine göre özenir ama Türkiye’de çok zorluk çeken anneler de var. O yüzden böyle ortalara kendimi atıp "şunu yaptım, bunu yaptım" demem.

Çok soran oluyor “Bengü çalışacak mısın? Konserlere devam edecek misin?” diye. Tabi ki çalışacağım. İnsan kendini daha enerjik hissediyor. Hazirana kadar çalışmayı düşünüyorum.Normal doğum çok istiyorum. Allah izin verirse normal doğum yapacağım. Zaten bir takım doğum koçlarından yavaş yavaş yardım da alacağım.

İlk haberi aldığımda gündüz vaktiydi. Akşamında ise konserim vardı. Kadınlar hisseder ya böyle değişiklikler falan vardı. Test yaptım sonra ben ağlamaya başlamışım. Evde çalışan arkadaşımıza sarıldım. O da şaşırdı bir an. Ondan sonra ben Selim’i aradım . O da arabanın içindeymiş. Birkaç iş arkadaşıyla bir yere gidiyorlarmış. Tam tepki veremedi o an. “Arabayı sağa çekeceğim, aşağıya inip bağıracağım o da olmayacak.” dedi. Konserime çıktıktan sonra buluştuk.

"HESAP AÇMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

Kızıma Instagram hesabı açmayı düşünmüyorum. Herkesin kendi tercihi. Kızımın fotoğrafları paylaşırım ama onun da bir dozu olduğunu düşünüyorum. Normal hayatımda da öyleyim. Her şeyimi sosyal medyadan paylaşmıyorum. Onun biraz özel kalmasını istiyorum.

İLİŞKİLİ HABER

Buse Varol oğlu Burak ile alışverişte!

İLİŞKİLİ HABER

ABD’li oyuncu Luke Perry yaşamını yitirdi

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı Şubat ayının en çok konuşulan ismi oldu!

İLİŞKİLİ HABER

İrem Helvacıoğlu'ndan Ece Erken ve Bircan Bali'ye ikinci şok!

İLİŞKİLİ HABER

Kadir Doğulu: Evlilik beni sabırlı biri yaptı

İLİŞKİLİ HABER

Burcu Esmersoy’dan Mehmet Akif Alakurt’a: Bu kim ya!

BİR YORUM YAPIN 0