Cem Yılmaz yılda ne kadar kazandığını açıkladı!

07 Mart 2019, 09:08
Cem Yılmaz yılda ne kadar kazandığını açıkladı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz yılda ne kadar para kazandığını konuk olduğu bir programda açıkladı.

Cem Yılmaz bir otelde düzenlenen Alışveriş Ekonomisi Zirvesi'ne katıldı. Kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Yılmaz, yıllık ne kadar kazandığını ve Netflix platformu hakkında neler düşündüğünü de anlattı. 

CEM YILMAZ

İŞTE YILMAZIN KONUŞMASI;

"İyi performans sergilemediğim gösterilerde aldığım parayı iade ederim. Ama bugün formumdayım! Stopaj da size ait değil mi? Marka resmen bir bombardıman yapıyor. Ona para, buna para. Altında bir şeyler var sanki. Ben para almadım. Alırsam tabii ki fikrim değişir. Eskiden yılda 500 bin kazanıyordum. Şimdi 1 ya da 2 milyon dolar gelirim oluyor."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
13 Yorum Var
 • uCube 1 yıl önce Şikayet Et
  yalnız kurt, Kardeşim insanların kime gülüp, kime ağlayacağını sana mı sormaları lazım? Her insan farklıdır şunu bilin artık, herkes aynı olacak diye bir kaide yok. Sen kırmızı seversin, bir başkası kırmızıyı sevmez. Sen Ali'yi seversin, bir başkası Ali'yi sevmez. Sen spor ayakkabı giymeyi seversin, bir başkası spor ayakkabı giymeyi sevmez. Bunlar say say bitmez canım kardeşim. Tek taraflı düşünerek eleştiri yapma. Çıkarın şu güneş gözlüklerinizi artık. ( Bu arada, kimsenin mal varlığı, kimseyi ilgilendirmez. Rabbim daha çok versin, hayırlı kazançları olsun. )
  Cevapla
 • 1750 1 yıl önce Şikayet Et
  yiğidi öldür hakkını yeme adamın üstüne Türkiye de hala yok, fakat bu da hala gerçek yüzünü göstermedi.
  Cevapla
 • med 1 yıl önce Şikayet Et
  Küfür dinlemek, adamın normal konuşmasına dahi gülmek için (ya beyinleri kıt yada nasılsa para verdik diye herhalde) bunca tip olduktan sonra daha çok kazanır.
  Cevapla
 • Hypokrit = CHP 1 yıl önce Şikayet Et
  CHP'nin tekelinde Banka reklamlari falan filan .. İş Bankası hisseside varmi .. ?
  Cevapla
 • KaraDenizli 1 yıl önce Şikayet Et
  Cem yılmaz olarak kazandığı bu diğer ticaretleri hariç
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun