Beren Saat sosyal medyada paylaştı! Artık yüzük takmadan dolaşıyor!

10 Mart 2019, 12:19
Beren Saat sosyal medyada paylaştı! Artık yüzük takmadan dolaşıyor!

Son zamanlarda gündemde eşi ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile boşanma haberleri konuşulan ünlü oyuncu Beren Saat objektiflere yakalandı. Geçen sosyal medya hesabından paylaştığı kare ise gündemi salladı. İşte , haberin ayrıntıları...

Ünlü oyuncu Beren Saat, son zamanlarda sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımları ve gizemli hareketleriyle dikkat çekiyor. Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ile 2014 yılında dünya evine giren Saat'in boşanma kararı aldığını ancak bu haberin medyadan uzak tutulduğu konuşuluyor. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda meslektaşı ve yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile buluşan Beren Saat'in buluşma anında alyansını çıkarması magazinciler tarafından görüldü.

Beren Saat haberleri

Beren Saat'in yaklaşık 2 saat arkadaşıyla kaldığı kafeden çıktıktan sonra ellerini cebinden hiç çıkarmadan yürümesi ise boşanma hakkındaki söylentilerin doğruluğunu kanıtlıyor.

Beren Saat haberleri

Sosyal medya hesabı üzerinden Kadınlar Günü'ne özel paylaşımıyla Ankara doğumlu Beren Saat gündemi sallayan ifadeler kullandı. İngilizce olarak düştüğü paylaşımda,''Kadınların erkeklerden daha fazla uykuya ihtiyacı var, çünkü ataerkillikle mücadele etmek yorucu!" sözleri ile duygularına yer verdi.

Beren Saat paylaşımları

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Mert 1 yıl önce Şikayet Et
    Evet yüzük takmadığı resimlerden çok net bir şekilde görünüyor!
    Cevapla