Dünyaca ünlü şarkıcı Della Milles İstanbul'da Müslüman oldu

18 Mart 2019, 17:16
Dünyaca ünlü şarkıcı Della Milles İstanbul'da Müslüman oldu

Dünya starlarının vokalistliğini yapan şarkıcı Della Miles iş için geldiği İstanbul'da Müslüman oldu. İşte dünyaca ünlü şarkıcının İslamiyeti seçerken söyledikleri...

Her konserinde Türk halkına hayranlığını dile getiren Della Miles Müslüman oldu. İş için İstanbul'a gelen burada Sultanahmet Camii'ye hayran kalan şarkıcı çektirdiği fotoğrafları daha sonra sosyal medya hesabından paylaştı.

della miles

Ünlü şarkıcı paylaşımın altına "Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü" yazarak hayranlarına sürpriz yaptı.

Bir yıldır İslamiyeti araştıran şarkıcının son yaşanan Yeni Zelanda katliamından sonra Müslüman olmaya karar verdiği öğrenildi. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
14 Yorum Var
 • sussam olmaz 1 yıl önce Şikayet Et
  Hristiyan doğuyor ve İslamiyeti araştırıyor ve Müslüman olmaya karar veriyor ne güzel değil mi?.. Bir de Müslüman doğduğu halde kendi dinini araştırmayan ve hatta Kur'an okumak şöyle dursun Sübhaneke yi bilmeyen insanımız nasıl bir cehalet ve vebal altında düşündünüz mü?..
  Cevapla
 • batmanlı72 1 yıl önce Şikayet Et
  yanlış biliyorsun.... her insan Müslüman fıtratı üzerine doğar. ama ailesi ne ise öyle yetişiyor. Hamd olsun Rabbime ki müsluman bir ailede doğduk ve müslüman bir ülkede yaşıyoruz.
 • ameleçavuşu 1 yıl önce Şikayet Et
  Her şerde bir hayır vardır.Yeni Zelanda'daki katliam bile bu bayanın kurtuluşuna vesile olmuş,mübarek olsun.Elhamdulillahirrabbilalemin.
  Cevapla
 • Yavuz 1 yıl önce Şikayet Et
  Onlar bizi toprağa gömdüler; ama tohum olduğumuzu unuttular.
  Cevapla
 • türk oğlu türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Elhammdülillaaahhhh
  Cevapla
 • ayhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Elhamdulillah.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun