Netflix dizisi 'Hakan Muhafız'dan 'Bizim Hikaye'ye transfer

20 Mart 2019, 16:40
Netflix dizisi 'Hakan Muhafız'dan 'Bizim Hikaye'ye transfer

Netflix'in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız'ın ünlü oyuncusu Cankat Aydos, başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Bizim Hikaye dizisine transfer oldu. Aydos dizide, Fikri'nin yeğenini canlandıracak. Aydos diziye, 62. bölüm ile dahil olacak.

Fox TV'nin 2. sezonunda yayın hayatına devam eden dizisi Bizim Hikaye'de kadro genişlemesi yaşanıyor. Başrolünde Hazal Kaya ve Burak Deniz'in yer aldığı ve geçtiğimiz ay, başrol oyuncularının birbirleriyle küs oldukları haberleriyle gündeme gelen dizi reytinglerdeki başarısını sürdürüyor.

Çıkan küslük iddialarıysa Burak Deniz'in Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla son buldu. Deniz fotoğrafında, Hazal Kaya ve diğer ana oyunculara yer verdi.

Burak Deniz'in paylaşımı

62. bölümüyle yarın ekrana gelecek olan diziye bu haftadan itibaren 2 yeni oyuncu dahil oluyor. Fikri'nin Tekirdağ'da yaşayan kardeşi Zihni rolünde Selahattin Taşdöğen, yeğeni rolünde ise Netflix dizisi Hakan Muhafız ile dikkat çeken Cankat Aydos yer alacak.

Cankat Aydos

Aydos, Hakan Muhafız dizisinde Çağatay Ulusoy'un yakın arkadaşını oynamıştı. İkinci sezonuna giren dizinin başrolünde, Çağatay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü yer alıyor.

Hakan Muhafız

BİZİM HİKAYE 62. BÖLÜM FRAGMAN;

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar