Mahzar Alanson: O kadar yokluk çektik ki...

Ünlü müzik grubu MFÖ'nün üyesi Mahzar Alanson dün akşam Esenler Kültür Merkezi'nde düzenlenen kültür-sanat etkinliklerinin konuğu oldu.

Esenler Belediyesi’nin düzenlediği müzik ve söyleşi programında MFÖ grubuyla tanınan sanatçı Mazhar Alanson sevenleriyle buluştu. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen programa Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra birçok vatandaş da katıldı.

Mahzar Alanson

Mahzar Alanson

Söyleşi esnasında konuşan Alanson, "İmza günü için bir gitar dükkânına gittim. Yok, yoktu içeride. Sanki bir Avrupa ülkesindeki gitar dükkânı gibiydi. Şimdi her şeyin böyle ulaşılabilir olması çok güzel. Eskiden gitar yoktu, şimdi her bütçeye göre gitar var.Yanımızda çalışan Türkmenistanlı bir kız var. Neden buraya geldiklerini sorduğumda bana 'Burada her şey var' dedi. Bana enteresan geldi. O kadar yokluklarla başladık ki şimdi her şeyin olduğunun farkında değilim" şeklinde konuştu.

Acun'dan kızı Leyla ile selfie!

İLİŞKİLİ HABER

Acun'dan kızı Leyla ile selfie!
Çukur'da seyirciyi şaşırtan ayrılık

İLİŞKİLİ HABER

Çukur'da seyirciyi şaşırtan ayrılık
Kanserli çocuklara anlamlı organizasyon!

İLİŞKİLİ HABER

Kanserli çocuklara anlamlı organizasyon!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0