Emel Sayın: Bu şarkılarda başka bir büyü var

Usta sanatçı Emel Sayın İstanbul Sarıyer Belediye'sinin düzenlediği bir etkinlikte konser verdi. Sayın, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyer Kültür Merkezi'nde dün akşam konser verdi. Usta sanatçının, konser sırasında onu dinlemeye gelen AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Salih Bayraktar ile esprili diyaloğu salondakileri güldürdü. İBB Orkestralar Müdürlüğü Türk Müziği Topluluğu solistlerinin ardından sahneye çıkan Sayın, 'Çile Bülbülüm' ve 'Mavi Boncuk' şarkılarını söyledi. Salonu tıklım tıklım dolduran Sarıyerliler doyasıya eğlendi.

Emel Sayın

Emel Sayın

Emel Sayın, "Ben bu şarkıların hepsini seslendirdim mi? Ne güzel şarkılarmış gerçekten, bugün daha iyi anladım. Hiç bıkılmıyor o şarkılardan. Her konserimde bu şarkılardan istiyorlar, dinlemeyi arzu ediyorlar. Bu gece daha iyi anladım. Çok haklısınız. Bu şarkılarda başka bir büyü var" şeklinde konuştu. 

EMEL SAYIN'DAN BAŞKAN'A ESPRİ

Emel Sayın, geceye katılan Salih Bayraktar'a sahneden teşekkürlerini iletirken, "Sayın Bayraktar'ın burada olması, ayrı bir güzel sürpriz oldu. Çok memnun oldum sizi tanımaktan, çok mutluyum" dedi.

mel sayın konseri

mel sayın konseri

Sayın, 'Çile Bülbülüm' şarkısını söylerken, Salih Bayraktar'a espri de yaptı. Şarkının nakarat kısmında tüm seyirciler Allah diye yüksek sesle söyledikten sonra Emel Sayın, "Sayın Bayraktar katılmadınız galiba" dedi. Bayraktar gülerek karşılık verirken, Emel Sayın ikinci kez nakarat kısmını seslendirdi. Bu kez Bayraktar da katıldı. Gecenin sonunda ise Emel Sayın ikinci kez Salih Bayraktar'a takıldı.

Gecenin bitiminde Sarıyerliler ile vedalaşan Emel Sayın, "Güzel günlerimiz, sağlıklı, neşeli günlerimizde beraber oluruz inşallah" dedikten sonra Salih Bayraktar'a dönerek "Değil mi Sayın Başkan" ifadesini kullandı.

Pınar Altuğ'dan takipçisine sert ayar!

İLİŞKİLİ HABER

Pınar Altuğ'dan takipçisine sert ayar!
Özlem Yıldız: Topuklu ayakkabı giymeyeceğim

İLİŞKİLİ HABER

Özlem Yıldız: Topuklu ayakkabı giymeyeceğim
Pelin Karahan'dan oğlu Can Eyüp'e sürpriz doğum günü!

İLİŞKİLİ HABER

Pelin Karahan'dan oğlu Can Eyüp'e sürpriz doğum günü!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0