Büyük beden manken olan Ashley Graham, hayata dair uyguladığı motivasyonlarından bahsetti. İşte, haberin ayrıntıları...

Bayanların ilgisini kazanan büyük beden manken Ashley Graham, hayata dair açıklamalarda bulundu. Özellikle kilolu bayanların sempatisini kazanan Graham, bayanlara öz güven kazandırmasından dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti. Graham, annesinden hayatın zorluklarıyla karşılaşıldığında kelimelerin ne kadar önemli olduğunu öğrenmesine değindi.

Ashley Graham

31 yaşındaki Amerikalı büyük beden manken Graham,"Sanırım birçok insan, aynanın karşısına geçip 'Ben üzgünüm, ben çirkinim, ben bunlara değmem' gibi cümleler kuruyor. Gerçekten anlamalısınız ki, kullandığınız kelimelerin gücü var ve bu benim küçük yaşta öğrendiğim bir şey...

Ashley Graham haberleri

Hayatta konuşulan kelimelerin ne kadar önemli olduğuna ilişkin Graham,"Ben cesurum, ben mükemmelim, ben güzelim, ben bunlara değerim ve seni seviyorum..."

Ashley Graham

Kilo verdiğine dair yorum yapan bayan takipçilerine duyuruda bulunan Graham,“Bana kilo vermişsin diyenler rahat olsun, bedenim hiç değişmedi. Açıkça söylemek gerekirse son beş yılda kilo vermek yerine daha da fazla kilo aldım" açıklamasıyla bayanların içine su serpti.

Ashley Graham paylaşımları

İLİŞKİLİ HABER

Alexsandra Stan: Türk insanı çok samimi ve içten

İLİŞKİLİ HABER

Güven Kıraç'ın alışveriş anları! Mağazadan mağazaya...

İLİŞKİLİ HABER

Işın Karaca açıkladı: Bir kez daha anne olmak istiyorum!

BİR YORUM YAPIN 0