Şarkıcı Linet, Posta'dan Suna Akyıldız ile whats app uygulaması üzerinden gerçekleştirdiği röportajı ile gündeme geldi. Süresiz konser mağdurlarından olan şarkıcı, karantina günlerini anlattı.

Bacaklarını sigortalatması ile oldukça konuşulan güçlü sesli şarkıcı Linet, koronavirüs salgını nedeniyle kendini karantina altına alan ünlüler arasında. Şarkıcı karantina günlerinde neler yaptığını whats app uygulaması üzerinden Posta'dan Suna Akyıldız'a anlattı.

Linet karantina günlerini anlattı

Evde karantina günleriniz nasıl geçiyor sorusuna Linet, "Evi sürekli dezenfekte ediyorum. Dışarıdan aldığımız her şeyi yıkıyoruz. Zamanı iyi ve kaliteli geçirmeye çalışıyoruz. Radyolara bağlanıyorum. Bir yıldır piyano eğitimi alıyorum. Bu sene yaz konserlerinde seyircinin karşısına piyano çalarak çıkmayı düşünüyordum. İnşallah bir an önce her şey yoluna girer. Bol bol yemek yapıyorum. Evde yapılabilecek çok şey var, yeter ki evde kalalım" şeklinde yanıt verdi.

NİŞANTAŞI'NDA OBJEKTİFLERE TAKILDI!

Geçen gün Nişantaşı'nda objektiflere takılan şarkıcı Linet'in yüzünden mutluluk aktığı dikkatleri çekti. İsrailli asıllı Linet, gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Geçtiğimiz günlerde Antonis Remos ile sahneye çıkan Linet, gece hakkında açıklama yaptı.

Linet haberleri

Linet, "Çok güzel bir gece oldu, birlikte şarkı söyledik. Düet yapmayı isterim" açıklamasında bulunurken, düet tekliflerine açık olduğunun sinyalini de verdi.

İLİŞKİLİ HABER

Işın Karaca'dan karantina uyarısı!

İLİŞKİLİ HABER

Bensu Soral son paylaşımıyla dikkat çekti! Sarılmalar...

İLİŞKİLİ HABER

Afra Saraçoğlu'ndan itiraf: İnanılmaz dangalak bir kızdım!

İLİŞKİLİ HABER

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti market alışverişini şoföre yaptırıyor

İLİŞKİLİ HABER

Özge Ulusoy, karantinada liste yaptı! Karantina sonrası yapılacaklar...

BİR YORUM YAPIN 0