Birce Akalay bilinmeyen hastalığını itiraf etti!

14 Nisan 2020, 09:46
Birce Akalay bilinmeyen hastalığını itiraf etti!

Karantina dönemlerinde oldukça zorlanan oyuncu Birce Akalay, sosyal medya üzerinde konuk olduğu bir canlı yayında hastalığından bahsetti.

Birce Akalay ile Serkan Altunorak bir derginin Instagram hesabından ortak canlı yayın yaptı. Karantina günlerinde hayranlarına moral vermek isteyen oyuncular canlı yayında karşılıklı sohbet etti. Akalay, karantina süresinin hastalığı nedeniyle zor geçtiğine değindi.  İşte, Akalay'ın bilinmeyen hastalığı ile alakalı açıklaması:

Birce Akalay bilinmeyen hastalığını açıkladı

Başarılı oyuncu, "Klostrofobim var ve evde durmak çok zor benim için. Yeni yeni 'zamanı etkili değerlendirme' kafasına giriyorum. Düşünmeyi bloke etmişiz, bu dönemde onu anladım. Varlığım ve ihtiyaçlarımıza yönelik blokajlar indirmişiz. Bu dönemde düşünmeye döndük" şeklinde konuştu.

KAPALI ALANLARDA SAĞLIKLI HAVA ALMANIN YOLLARI İÇİN HABERİMİZİN İÇERİĞİNE TIKLAYIN

BİRCE AKALAY'DAN KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIM

Ünlü oyuncu Birce Akalay, yoğun iş temposunun ardından kendine tatil hediye etti. Sosyal medyada tatil fotoğrafı paylaşan Akalay, takipçilerine kafa karıştırıcı paylaşımlarda bulundu.

Birce Akalay haberleri

Birce Akalay, sosyal medya hesabında paylaştığı karenin altına,''Ben artık dönmüyorum. Şehir sizin olsun diyebiliyor muyum?'' notunu düştü.

Birce Akalay haberleri

Ünlü oyuncunun paylaştığı fotoğraf ve yorumuna kısa sürede binlerce sayıda beğeni ve yorum geldi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar