Beren Gökyıldız Kimsesizler dizisinde rol alacak! Beren Gökyıldız kimdir?

04 Haziran 2020, 09:12
Beren Gökyıldız Kimsesizler dizisinde rol alacak! Beren Gökyıldız kimdir?

Geçtiğimiz sezon Kızım dizisinin başrol karakterine hayat veren başarılı küçük oyuncu Beren Gökyıldız, Kimsesizler dizisinde rol alacağı haberleri geldi. Peki Beren Gökyıldız kimdir? Beren Gökyıldız kaç yaşında diye merak ediyorsanız haberimizi inceleyebilirsiniz.

Gökyıldız'ın "Anne" ve "Kızım" dizisinde de beraber çalıştığı usta yapımcı Fatih Aksoy'un yeni sezon için çekeceği yetimhane dizisinde başrol oynayacağı ortaya çıkmıştı. Alınan bilgilere göre, Gökyıldız'ın yeni dizisinden haber var! Beren Gökyıldız’ın, yapımcılığını Medyapım'ın üstleneceği yeni dizide rol alacağını daha önce açıklamıştık. Kadrosu henüz netleşmeyen, yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizinin adı daha önce yetimhane olarak açıklanmıştı fakat dizi Kimsesizler olarak değiştirildi.

BEREN GÖKYILDIZ KİMDİR?

29 Eylül 2009'da, İstanbul'da dünyaya gelen Beren Gökyıldız, oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisiyle başladı. Küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen Gökyıldız,  Vahide Perçin ve Cansu Dere gibi isimlerle aynı dizide rol almıştır. Küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen, Gökyıldız orta öğretimde eğitimine devam ediyor.

Beren Gökyıldız'ın oynadığı diziler ve filmler:

Kızım (Öykü) (TV Dizisi) – 2018
Bal Kaymak (Bade) (Sinema Filmi) – 2018
Anne (Melek) (TV Dizisi) – 2016
Güldüy Güldüy Show – 2016
Kocamın Ailesi (Pelin) (TV Dizisi) – 2014-2015

SUŞHİ YEDİLER!

TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinin çocuk oyuncusu Beren Gökyıldız, ailesiyle beraber alışveriş öncesi yemek yerken görüntülendi. Çubukları ustalıkla kullanan ve o görüntüyle şaşkınlık yaratan küçük oyuncu, “Daha önce hiç suşi yememiştim, ilk kez deneyeceğim” dedi.

Beren Gökyıldız

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar