Ahmet Kural'dan Sıla'ya rapor hamlesi!

11 Nisan 2019, 09:14
Ahmet Kural'dan Sıla'ya rapor hamlesi!

Oyuncu Ahmet Kural, şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun darp iddiası sonrası büyük bir adım attı. Kural, avukatları aracılığıyla mahkemeye başvurarak, Sıla Gençoğlu'nun darp iddiası sonrası özel hastaneden aldığı raporun araştırılmasını istedi.

Oyuncu Ahmet Kural'dan şarkıcı Sıla Gençoğlu'na yönelik büyük bir hamle geldi. Kural, şarkıcı Sıla'yı darp ettiği iddialarına yönelik bir adım attı. Kural'ın avukatları Ahmet Kurtluoğlu ve Sibel Aydın, İstanbul 60. Asliye Ceza Mahkemesi'ne başvurarak, kovuşturmanın genişletilmesi için 7 maddelik 4 sayfadan oluşan bir dilekçe sundular.

Ahmet Kural

Dilekçede; tüm delilerin toplanarak gerekli araştırmaların yapılması gerektiği belirtildi ve müşteki sıfatındaki Sıla Gençoğlu ile şoförü Mahmut Kapçak'ın savcılıktaki ifadeleriyle çelişen açıklamalarda bulundukları belirtildi. 

Sıla Gençoğlu

Sıla Gençoğlu'nun özel bir hastaneden almış olduğu raporun, kendisinin beyanı ile uyumlu olup olmadığının ve idrar ile kan tahlilinin, ultrason görüntülemesinin yapılıp yapılmadığının sorgulanması istendi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar