Ünlü şarkıcı Pınar Aylin son haliyle sevenlerini üzdü!

15 Nisan 2019, 08:52
Ünlü şarkıcı Pınar Aylin son haliyle sevenlerini üzdü!

Bir dönemin ünlü pop yıldızlarından Pınar Aylin, son haliyle sevenlerini üzdü. Köpeğinin üzerine atlaması üzerine kaval kemiği kırılan ünlü şarkıcı, bastonla yürümeye başladı. Pınar Aylin, son durumunu Instagram hesabından paylaştı.

Bir döneme damgasını vuran popçu Pınar Aylin, son haliyle hayranlarını üzdü. Köpeğinin üzerine atlaması sonucu kaval kemiği kırılan Aylin, elinde bastonunun olduğu bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Aylin, fotoğrafının altına, 'Evet yürüyorum. Havalı bir bastonum var artık!.. Sorduğunuz, ilgilendiğiniz için hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.' yazdı.

Aylin, başına gelen olayı basın mensuplarına şu sözlerle anlatmıştı, 'Kızım Maya ile eve geldik. Arabayı park ettim. Maya köpeklerle oynadı. Ben de şöyle bir okşayıp eve doğru yürüdüm. Maya, onlarla fazla haşır neşir oldu. Bizim Mira'mızla oynayarak mutlu oldu. Toplam üç köpeğimiz var. Mira, sanıyorum Maya ablasıyla oynarken fazla mutlu olurken, annesiyle de oynamak istedi. Üzerime doğru koştu. Öyle bir üzerime geldi ki, beni düşürdü. Sanki balyozla vurulmuş gibi bacağımın kaval kemiği kırıldı. Mira, sevginin ayarını kaçırınca, arkamdan üzerime atlayıp beni düşürdü. Öyle bir düştüm ki, ayaklarım havaya kalktı. Kafa üstü taşın üzerine uçtum. Aslında ben başımdan korktum, ama bacağım kırıldı. Buna da şükür. Pis kırık deniliyor, kaval kemiğim 2 yerden kırıldı. Düştüğüm yerde kaldım.'

Pınar Aylin

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar