Burak Özçivit ve Fahriye Evcen hastaneden taburcu oldu!

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in bebeği Karan geçtiğimiz hafta sonu dünyaya geldi. Ünlü çift yüzünü göstermek istemedikleri bebeğiyle beraber hastaneden taburcu oldu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü oğulları Karan'ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti kaldıkları hastaneden ayrıldığı görüntülendi. Ünlü çift hastaneden ayrılırken magazin muhabirlerinin sorularını yanıtsız bırakacak hızlıca arabaya bindi. Bebeği Burak Özçivit arabaya koyarken Fahriye Evcen muhabirlere, " Ben de bebeği sağlık durumu da çok iyi, her şey yolunda. Çok güzel bir duygu teşekkür ederiz" diyerek hastaneden ayrıldı.

FAHRİYE VE BURAK

FAHRİYE VE BURAK

HASTANE KATINI KİRALADILAR

Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile geçen hafta doğan Karan için kesenin ağzını açtı. Burak Özçivit, doğumun gerçekleştiği Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede eşinin yanı sıra aile üyeleri için 50 bin lira karşılığında tüm katı kapattırdı. Fahriye Evcen ile minik Karan, hastanenin 15 bin 650 liralık odasında kalırken oyuncunun Almanya'dan gelen ailesi de hemen yanındaki odada konakladı. Burak Özçivit'in ailesi de oğullarının tuttuğu aynı kattaki diğer odada kalıp torunlarının dünyaya 'merhaba' deyişinin sevincini yaşadı.

Aslı Tandoğan doğum anını anlattı

İLİŞKİLİ HABER

Aslı Tandoğan doğum anını anlattı
Buse Terim'den küçük kızına doğum günü!

İLİŞKİLİ HABER

Buse Terim'den küçük kızına doğum günü!
Nuray Karpuzcu anne - bebek sağlığı konusunda açıklamalarda bulundu

İLİŞKİLİ HABER

Nuray Karpuzcu anne - bebek sağlığı konusunda açıklamalarda bulundu
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 6

ramazan37 5 yıl önce

iyi iyi. 2 yıl sonrada anlaşmalı boşanırlar bitti gitti...

Gurbetci AK-BOZ KURT 5 yıl önce

2.el araba parasi. Servet oylemi.

Hasan ASLANOĞLU 5 yıl önce

Arkadaş bu otel değil ki . Hastane yakıştıramadım...

ömer 5 yıl önce

fazla abartılmıyor mu? asıl şükrü yavruyu size lütfeden Allah'a yapsanız...…………………..

isa kosar 5 yıl önce

görmemişin çocuğu olmuş, ne günlere kaldık.

Yorumların Tümünü Okuyun