Ünlü fenomen Reynmen'in Twitter hesabı askıya alındı! Reynmen kimdir?

22 Nisan 2021, 10:07
Ünlü fenomen Reynmen'in Twitter hesabı askıya alındı! Reynmen kimdir?

Reynmen lakabıyla tanınan Yusuf Aktaş'ın sosyal medya uygulaması Twitter'deki hesabı askıya alındı. Melek, Derdim Olsun ve Ela şarkılarıyla da geniş bir hayran kitlesi elde eden Reynmen, hayatıyla merak konusu oluyor. Peki Reynmen kimdir? İşte Reynmen hakkında merak edilenler.

Ünlü fenomen Yusuf Aktaş'ın başına üzüleceği bir olay geldi. Twitter hesabı askıya alınan Aktaş, bu haberi bir başka sosyal medya hesabı olan Instagram'dan duyurdu. Ünlü ismin hesabının neden askıya alındığı bilinmiyor.

ACUN ILICALI İLE ARALARI BOZULDU

Acun Ilıcalı, sosyal medya fenomenleri Reynmen Yusuf Aktaş ve Berkcan Güven ile bir projeye imza atmıştı. Haberi Aktaş Instagram hesabından duyurmuştu. Ünlü fenomen, takipçilerinden de program ismi için öneri istemiş ve Ilıcalı ile Güven'in de yer aldığı bir fotoğraf paylaşmıştı. Ancak Ilıcalı'yı kıran bir olay gerçekleşti.

Ünlü fenomen Reynmen'in Clubhouse adlı uygulamada Survivor hakkında, 'Bir insan neden Survivor izler, nasıl zaman buluyorsunuz, o kadar zamanınız var mı?' dedi. Reynmen'in bu sözü sonrasında Ilıcalı ile genç fenomen sosyal medyada takipleşmeyi bıraktı. Bu adımı ilk kimin attığı bilinmiyor.

REYNMEN YUSUF AKTAŞ KİMDİR, NERELİDİR?

1995 yılında İstanbul'un Bağcılar ilçesinde doğdu. Liseyi açık öğretimle tamamlamıştır. Aslen Sivaslı'dır. Annesinin adı Hasibe Yılmaz Aktaş'tır. Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans eğitimi almaktadır. Vine uygulamasıyla sosyal medyaya adım atmış, Scorp adlı uygulamada çektiği videolarla fenomen olmuştur. Sonrasında YouTube üzerinden videolar yayınlamaya başlamıştır.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısına düet yapmıştır. Komedyen Cem Yılmaz ile Aktaş'ın annesi, dayı - hala çocuklarıdır. Annesinin kuzeni olan Cem Yılmaz ile de görüşmektedir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
18 Yorum Var
 • Mehmet 7 ay önce Şikayet Et
  Nassıl bir ünlü ilk defa duydum ismini ..
  Cevapla
 • MURATK 7 ay önce Şikayet Et
  Bu adamın ezan ile dalga geçmeye çalıştığını bilerek, halen prim verenlerin aklına şaşıyorum.
  Cevapla
 • Tosuny 7 ay önce Şikayet Et
  Bunlar bizim tarlamızda yetişiyorsa, ya tohumları ya toprakta ya suda bir problem var demektir.
  Cevapla
 • ENMEN 9 ay önce Şikayet Et
  Yüzü, sesi de gönlü gibi güzel delikanlı. Bahtı açık ömrü hayırlı olsun.
  Cevapla
 • maho 9 ay önce Şikayet Et
  adam dediğiniz şahısta keşke kendi adına bir kuyu açtırsaydı ya afrika da yada arakan da
  Cevapla
 • ARİF 3 hafta önce Şikayet Et
  maho sen açtırdın da konuşuyorsun galiba çok bi para değil kuyu açtırmak insan bi dönüp kendine bakmalı
Yorumların Tümünü Okuyun