Emrah, Altın Kelebek konuşmasında çocukları arasında Tayfun Erdoğan'ı anmadı!

07 Temmuz 2020, 10:33
Emrah, Altın Kelebek konuşmasında çocukları arasında Tayfun Erdoğan'ı anmadı!

Küçük Emrah adıyla tanınan şarkıcı Emrah Erdoğan, Altın Kelebek Ödülleri Töreni'nde ödülünü küçük çocuklarına ithaf etti ancak büyük oğlu Tayfun Erdoğan'ı anmadı. Babasıyla barışmak isteyen Erdoğan daha önce babasıyla ilgili olarak, Survivor yarışmadan sonra kendisini aramadığını ve bunu beklemediğini söylemişti.

Şarkıcı ve oyuncu Emrah'a, sanat hayatında 36. yılını kutladığı için Altın Kelebek Başarı Ödülü verildi. Emrah ödülünü alırken, “Onurluyum, gururluyum, mutluyum. Hürriyet okurlarına bana bu ödülü layık gördükleri için mutluluğumu dile getirmek istiyorum. Ödül dolabımda özel bir yeri var. Bu ödülü oğlum Elyesa ve kızım Eleysa’ya ithaf ediyorum.” cümlesini kurdu. Bu konuşma akıllara, bir türlü kabullenemediği oğlu Tayfun Erdoğan'ı getirdi. Tayfun Erdoğan, babası Emrah hakkında konuşmuştu. Erdoğan, babasının kendisini Survivor yarışmasından sonra arayıp aramadığı konusu hakkında, 'Aramadı beni aramayacağını da biliyordum.' açıklamasında bulunmuştu.

ACUN ILICALI'YA ÖZEL TEŞEKKÜR

Survivor yarışmasıyla yeniden gündeme gelmeye başlayan şarkıcı Küçük Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, ayrıldığı Survivor yarışması ve kendisine babası Küçük  Emrah ile barıştırma sözü veren sunucu Acun Ilıcalı'ya teşekkür ettiği bir veda paylaşımında bulundu. İşte Tayfun Erdoğan'ın o paylaşımı:

"Öncelikle hepinize merhaba, buraya ne yazsam bilemedim ! Ne desem neler desem bilemedim; şu an belki de hayatım boyunca almadığım kadar güzel mesajlar alıyorum. Ne diyebilirim ki! Hayatım boyunca hep kendi doğrularımla ilerledim ben, onları hep doğru bildim ve sanırım iyi de ettim. Hayatımda yaşamadığım birkaç tecrübe kalmıştı ama bunlardan biri o kadar zordu ki; ama bir o kadar güzel bir zorluktu kendisi… Kendisine Survivor diyoruz…"

"Yıllardır hayalini kurduğum bu yarışmanın içinde olmak çok apayrı bir duygu ve bunun için Acun Ilıcalı abiye çok teşekkür ediyorum. Beni yarışmaya almakla kalmadı, hayatta her zaman değer verdiğim bir çok şeye daha fazla değer katmama vesile olduğu için ve bizlere bana bir ağabey şefkatiyle yaklaştığı için ona tekrar teşekkür etmek istiyorum. Belki klişe olacak bu sözüm ama ‘ben sizlerin Gönüller’in birincisi olmuşum haberim yokmuş meğer’ hayatta kader diye bir şey vardır buna inanıyorum. Bu yarışmaya gelmek nasıl benim kaderimse bu şekilde ayrılmakta kaderim , şuna açıklık getirmem gerekirse dünyanın gerçekten en zor yarışması ve mental olarak bir yerden sonra çok yoruldum ben orada, sizlerin bana sarf ettiği o güzel sözlerden sonra iyi ki bu şekilde ayrılmışım diyorum başım dik bir şekilde ayrıldım oradan.

"Beni orada taşıyan karakterimdir, karakterimle geldim, karakterimle veda ediyorum. Bir gün yine Survivor izlerken dersiniz ‘burada bir Tayfun vardı, Survivor’dan sessiz sakin bir şekilde geldi geçti bu çocuk’ diye yapım ve karakterim bu! Asla yapmacık olmadım ben Survivor’da sıfırdan yeniden bir karakter oluşturup burada daha fazla kalmam lazım, kalmalıyım düşüncesiyle matematiğiyle gelmedim, ben kendi duruşumu karakterimi Survivor’a zaten evden çıkarken yanımda getirdim, iyi ki böyle geldim. Böyle gittim!"

"Ailenizde evladınıza herkese örnek bir abi insan olabilmişim ne mutlu bana. Kısa süre de taraflı tarafsız herkes beni sevmiş dedim ya ‘Gönüller’in şampiyonu olmak kalpler de taht kurmak ne biliyim kolay değil galiba bu’ Tabi bir kupayla süslemek isterdim ama bunun bir kupası yok maalesef… Benim size verebileceğim kupa saf ve temiz kalbimiz en büyük kupamız ödülümüz bu olsun ,bu saatten sonra da herkese başarılar diliyorum."

ACUN ILICALI'DAN KÜÇÜK EMRAH İLE BARIŞTIRMA SÖZÜ

Survivor'da yarışan, Küçük Emrah lakaplı oyuncu ve şarkıcı Emrah Erdoğan'ın oğlu Tayfun Erdoğan, Survivor'dan ayrıldı. Erdoğan veda konuşmasında, ‘Survivor bana o kadar çok şey kattı ki, burada söyleyemeyeceğim bazı şeyleri gidince yapacağım. Çok düşündüm, düşünmek için fırsatım oldu. Özlem ne demekmiş bu bir kez daha anladım. Bana destek veren herkese çok teşekkür ederim.' açıklamasını yaptı.

Bu sırada Acun Ilıcalı, 'Seni burada tanıdım, çok sevdim. Efendi, çok iyi niyetli, temiz kalpli bir kardeşimizsin. Ben babamı genç yaşta kaybettim. O'nun yokluğunu çok hissettim hayatım boyunca annemle beraber. Senin de bu konudaki özlemini biliyorum. Belki de vesile oluruz. Şu anda benim gördüğüm, arkadaşımız sevilmeyi fazlasıyla hak ediyor.' dedi ve, 'İnşallah bizim de bir etkimiz olur ve hasret olduğun baba-oğul ilişkisine kavuşabilirsin. Bu konuda kalbim seninle olacak.' sözleriyle Emrah ve Tayfun'un barışması için destek olacağını açıkladı.

TAYFUN ERDOĞAN'DAN KÜÇÜK EMRAH İTİRAFI

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor'da yarışan Tayfun Erdoğan, babası şarkıcı Emrah Erdoğan hakkında çeşitli açıklamalarda bulunmaya devam ediyor. Tayfun son olarak babasıyla ilgili olarak, "Babam yardım etmiyor. Katkı yapmasına gerek yok. Zaten 29-30 yaşıma geldim. Kendi ayaklarım üzerinde durabiliyorum ama manevi olarak katkısını daha çok isterdim. Babam karşıma geçip 'Bana karşı şöyle bir yanlışın oldu' deseydi, elini öperdim. Görüşmüyoruz ki, iletişimimiz yok. Bu yüzden 'yanlışım mı oldu?' diye soramadım." açıklamasında bulundu.

Erdoğan, "En kötü ne yanlış yapmış olabilirim? Babama saygısızlığım olmadı, olduysa da bilmediğim bir şey var. İki yıl önce dizi çektiği Kapadokya'ya gittim, ama kapıdan içeri giremedim. Asistanı 'Baban seninle görüşmek istemiyor' dedi. Ben ne yapabilirim?" diyerek herkesi şaşırttı.

'ÇOK ZOR BİR ÇOCUKLUK GEÇİRDİM'

Survivor 2020'de yarışan Tayfun Erdoğan, babası Emrah ile yaşadığı ve kamuoyunun da dikkatini çeken olaylar hakkında konuştu. Tayfun Erdoğan, "Çok zor bir çocukluk geçirdim. O kadar zor zamanlardı ki 7 yaşındaki yaşıtlarım oyun oynarken birinci sınıfa giderken ben hastanelerde DNA testleri için iğne oluyordum. Çocukluğumdan beri ben babamı hiç tanımadım. Babamı ilk kez 7 yaşında bir televizyon ekranında gördüm. Daha önce babamı hiç görmemiştim." açıklamasında bulundu.

tayfun erdoğan küçük emrah

BABASI EMRAH İLE KÜS

Yeşilçam filmlerinde Küçük Emrah adıyla tanınan şarkıcı ve oyuncu Emrah Erdoğan, oğlu Tayfun Erdoğan ile olan küslüğünü sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda askere giden Tayfun Erdoğan, asker uğurlamasından bir kareyi paylaşmış ve fotoğrafın altına, 'Dimdik gidiyorum, boynum bükük olarak değil asla merak etme annem.... Bugünümde de yanımda oldun her günümde olduğun gibi yine kimseye gerek olmadığını gösterdin koca yürekli annem... Herkes Allah'a emanet olsun, yarın birliğimize teslim oluyoruz.' ifadelerine yer vermişti.

Emrah Erdoğan'a görüldüğü bir mağazada, oğlu Tayfun Erdoğan'ın askere gitmesi soruldu. Oğlunun ismini duyduğu anda suratı asılan ve keyfi kaçan Emrah, 'İyi akşamlar' diyerek bulunduğu mağazadan hızlıca çıktı. 

Emrah Erdoğan

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
54 Yorum Var
 • yusuf 3 ay önce Şikayet Et
  SÖHRET olmak zengin varlik miyonerlik yat kat vs vs bunlara sahip olanlar insanlara tepeden bakiyor geldikleri yeri unutmus ahmaklarla dolu dünyamiz simdi o tip insanlar a VIRUS u verin igneleyin göerelim o taptiklari servet kurtariyormu aci icinde kivranirken milyonlari servetleri zerre bir fayda veriyormu izleyin ALLAH a sükür edip sagliniz a dua edin ve insan oldunuzu unutmayin müslüman olun dürüst olun ALLAH kimseyi caresiz birakmaz
  Cevapla
 • zafer gülten 3 ay önce Şikayet Et
  Emrah geçmişini,Sirkeci de han benzeri konaklama yerlerinde yerde hasır üstünde yatıp,Unkapanı plakçılar çarsısında kapı kapı dolaştığı günleri unutmuş.
  Cevapla
 • Belgo 3 ay önce Şikayet Et
  Insana çocuğunu nasıl reddeder..ne kadar çok benziyor kendisine..cok üzülüyorum bu evlada..Allah hidayet versin Emraha.
 • ... 3 ay önce Şikayet Et
  Bu çocuğu görünce sinir oluyorum Küçük Emrah'a bağlamış nede olsa oğlu. Kardeşim adam seni istemiyor, bunu anlamak çok mu zor? Beni dünyaya getirmişse bakmak zorundadır ya geç bunları hangimizin babası kendini böyle zorunlu hissetti ki. Senin baban böyle zengin biri olmasaydı gariban fakir geçimini zar zor sağlasaydı tv tv dolaşıp babam bana bakmıyor benimle ilgilenmiyor diyecek miydin? Adamın diğer çocuklarına karşı ilgisi alakası farklı yani tam bir baba gibi davranıyor sana neden böyle davranıyor anlamış değilim var bir sıkıntı artık senden mi kaynaklanıyor ondan mı bilemiyorum. 30 yaşına geldin bıkmadın mı Allah aşkına babandan şikayetçi olmayı, yeter bulantın insanları.
  Cevapla
 • Cesur Türk 1 ay önce Şikayet Et
  Tayfun'un durumunda sen olsan daha fazla ağlardın emin ol.
 • Sinaan 3 ay önce Şikayet Et
  Kaç para aldın. Emrahtan utanmadan bu yorumu söylüyon
 • Hayatın icinden 3 ay önce Şikayet Et
  Kardes bir sen degilsin annesis babasız emun olki baban bu kadar medyatik yada zengin olasaydı söyle düsün alkolik kumarbaz siddet uygulayan bir baban ve onsuz gecen yılların olsaydı özlermiydin hayatta ayaklarınin üzerinde savasmak dizlerinin üzerinde savasmakdan daha onurludur dik dur untmaki sadece sen degilsin hem annesi hem babası olmayanlarda var o yüzden hep sükür et
  Cevapla
 • boşver gitsin 3 ay önce Şikayet Et
  Bırak kardeş medet ummayı biz dibimizde babamızdan bir hayır görmüyoruz insanlar malın mülkün esiri olmuş.insanalar sanki dünyada ebedi kalıcakmış gibi mal mülk biriktiriyor oya yaşcağı 60 yıl 70 yıl zenginler kendinizie gelin birde bu kadar malın mülkün hesabı var ahirette.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun