Bez Bebek dizisinin Yağmur'u Asena Keskinci'ye bir de şimdi bakın!

14 Eylül 2020, 15:53
Bez Bebek dizisinin Yağmur'u Asena Keskinci'ye bir de şimdi bakın!

Bez Bebek, Hırsız Polis ve Aşk Tesadüfleri Sever gibi yapımlardaki rolleriyle tanınan, genç oyuncu Asena Keskinci şimdiki haliyle görenleri şaşırtıyor. Bugün 19 yaşında olan Asena Keskinci, 4 yaşından bu yana oyunculuk yapıyor. İşte son olarak Nuri Bilge Ceylan'ın Ahlat Ağacı filminde rol alan, Bez Bebek dizisinin Yağmur'u olarak hafızalara kazınan Asena Keskinci'nin son hali!

Bez Bebek dizisinde canlandırdığı Yağmur rolüyle tanınan Asena Keskinci, dizide Evrim Akın, Tan Sağtürk ve Oya Aydoğan ile birlikte kamera karşısına geçmişti. Belçim Bilgin, Mehmet Günsur ve Yılmaz Gruda gibi isimlerin rol aldığı Aşk Tesadüfleri Sever filmindeki performansıyla da sinemaya başarılı bir adım atan Asena Keskinci, oyunculuk kariyerini başarıyla sürdürmeye devam ediyor. Keskinci'nin son haliyse oldukça merak konusu.

Asena Keskinci, Bez Bebek dizisindeki Yağmur rolüyle hatırlanıyor

2001 yılında İstanbu'da dünyaya gelen Asena Keskinci, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'nde okuyor. Bugün 18 yaşında ve lise son sınıf öğrencisi olan Asena Keskinci, üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Konservatuvar'da tiyatro okumak isteyen Keskinci, Nuri Bilge Ceylan'ın Ahlat Ağacı filminde de rol almıştı. 

ASENA KESKİNCİ'NİN SON HALİ!

Asena Keskinci artık 18 yaşında bir genç kız.

Asena Keskinci ve Nuri Bilge Ceylan, Ahlat Ağacı filmi setinde.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar