Çeşitli dizi ve filmlerde rol alan ünlü sanatçı Cihan Ünal, yeni nesil oyuncuların sefa sürüp kendisi gibi asıl oyuncuların cefasını çektiğini açıkladı. İşte Cihan Ünal'ın o açıklaması...

73 yaşındaki ünlü sinema sanatçısı Cihan Ünal, mesleğinin hakkını alamadığını not düştüğü gönderi ile ifade etti. Sosyal medya hesabında ''Oyunculuğun kahrını biz çektik. Sefasını tek diziyle şöhret olanlar sürüyor. 'Kuruluş Osmancık' dizisinde oynayan atlar benden daha çok ücret aldı' paylaşımında bulunarak sitemini belli etti.

İLİŞKİLİ HABER

Yemin dizisi 46. bölüm özeti yayınlandı! 'Emir, her şeyin farkında'

İLİŞKİLİ HABER

Bülent Ersoy, en büyük hatasını açıkladı!

İLİŞKİLİ HABER

Fenomen kardeşler Emre - Erdi Kızgır hakkında istenen ceza belli oldu

İLİŞKİLİ HABER

'Battal Gazi'nin senaristi Ahmet Kozanoğlu hayatını kaybetti!

İLİŞKİLİ HABER

Resul Dündar baba oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Buse Varol'dan mutlu aile tatil pozu!

BİR YORUM YAPIN 2

Yistif - Rize 3 yıl önce

Dizinin yükünü atlar çekti, tabiki de senden fazla para alacaklar.

Toplam 1 beğeni

Yakub 3 yıl önce

Adam haklı! Chp ye duyurulur Ak partinin ne kadar başarılı olduğunun ispatı işte bu. Eski Türkiye anlayışında Milli ve Yerli değerleri kısmen sayarak artı parada kazanamaz bir durum idi. Şimdi kısmen Milli ve Yerli değere saygı var yinede saygısızlık diz boyu lakin işin parasal boyutu ticari boyutu süper. Yani halen sıkıntı tehlikeli yapımlar çok. Milli ve Yerli değerler kriterleri gelmeli. Mesela Camii ibadet tesettür oruç hac zekat' in işlenmediği diziler filmler Türkiye'yi eksik anlatır çünkü biz Müslüman Milletiz.

Toplam 5 beğeni