Ferhunde Hanım ve Kızları olarak başlayan daha sonra Ferhunde Hanımlar adını alan, Türkiye'nin ilk uzun soluklu günlük dizisi olan Ferhunde Hanımlar'ın Burak'ı Efe Levent'in İstanbullu Gelin dizisinin Garip'i Tamer Levent'in oğlu olduğu ortaya çıktı. Levent, oğlunun jenerikte yer aldığı kısmı Instagram hesabından paylaştı.

Başrolünde Beyhan Saran ve Baykal Saran'ın yer aldığı, Güven Hokna, Tamer Karadağlı, Melek Baykal, Şahap Sayılgan ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimleri kadrosunda bulunduran Ferhunde Hanımlar dizisi, Türkiye'nin en unutulmaz dizileri arasında yer alıyor. Türkiye'nin ilk günlük dizisi olarak da bilinen Ferhunde Hanımlar, oyuncu kadrosuyla da her zaman dikkat çekti. Yeniden yayınlanmaya başlayan dizi, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Dizide, Melek Baykal ve Levent Çelmen'in oğulları Burak'ı oynayan Efe Levent de yıllardır son haliyle merak edilen isimlerden. Bir tek Ferhunde Hanımlar dizisinde rol alan Levent'in, İstanbullu Gelin dizisinin Garip Bey'i Tamer Levent'in oğlu olduğu ortaya çıktı. Levent, oğlunun jenerikte yer aldığı bir görüntüsünü Instagram hesabından paylaştı. Gerçeği öğrenen çoğu kişi şaşkınlarını yorumlar kısmında dile getirdiler. 

Tamer Levent Instagram hesabı

Öte yandan Tamer Levent, dizide oğlunun annesini oynayan Melek Baykal ile de konservatuar yıllarından bu yana tanışıyor. Dizinin yapımcılığı ve cast çalışmaları da Levent'in eşi Seynan Levent'e ait. İşte Efe Levent'in son hali!

Ferhunde Hanımlar Burak şimdiki hali

İLİŞKİLİ HABER

Zuhal Topal yayında gözyaşlarını tutamadı! Sağlıkçılar için...

BİR YORUM YAPIN 0