Engin Akyürek'ten kardeşine düğün sürprizi!

19 Ekim 2019, 12:07
Engin Akyürek'ten kardeşine düğün sürprizi!

Ünlü oyuncu Engin Akyürek, geçen günlerde evlenen kardeşine yaptığı sürpriz sosyal medyada yankı uyandırdı.

Başarılı oyunculuğu ile Türkiye ve Avrupa'da beğeni kazanan Engin Akyürek, kardeşi Eren Akyürek'in memleketleri Erzincan'da düzenlenen düğünündeki her detayla yakından ilgilendi. 12 Ekim'deki doğum gününde gerçekleşen düğünün tüm masraflarını karşıladı. Oyuncu düğün boyunca göbek attı ve ailesiyle eğlenceli bir akşam geçirdi.

Engin Akyürek

Ünlü oyuncu Engin Akyürek'in geçtiğimiz yıl doğum gününde hayranlarından anlamlı bir hediye gelmişti. Güney Amerika'da çok beğenilen oyuncunun yeni yaşı için Brezilya, Şili, Arjantin ve Peru'dan çok sayıda kişi, Akyürek adına Saadet Öğretmen'in kurduğu Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği'ne (UCİM) bağışta bulunmuştu.

engin akyürek

Engin Akyürek, bu anlamlı hediyeden aylar sonra Latin hayranlarıyla İstanbul'da buluştu. Yakışıklı oyuncu, Güney Amerikalı hayranlarının dernek için yaptığı bağışa da katkı sağlayıp bir kez daha yardımsever yanını konuşturdu. Büyük kısmını Akyürek'in karşıladığı bağışın 100 bin lira civarında olduğu öğrenildi. Çocuk istismarına karşı elini taşın altına koyan ünlü oyuncu, İstanbul'daki buluşmada da kendisi adına UCİM'e bağış yapan Latin Amerikalı hayranlarına tek tek teşekkür etti.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar