Ünlü şarkıcı Demet Akalın doğum gününde kızı ve eski eşi ile beraber hayranlarıyla buluşarak iftar yaptı.

Son çıkardığı albümle müzik listelerini alt üst eden Demet Akalın, eski eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile Rumelihisarı'nda hayranlarına iftar verdi. Akalın, Hande Yener’in kendisine doğum günü hediyesi olarak bir sahne kostümü yolladığını söyledi. Ünlü şarkıcı, “Hande Hanım neden doğum gününüze gelmedi?” sorularına ise “Konseri vardı o yüzden gelemedi” diyerek yanıt verdi.

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı "Her şey çok güzel gidiyor. Birkaç gün sonra ailece 4 günlük yurt dışı tatiline çıkacağız. Cep telefonumu kuma gömeceğim" dedi.

demet akalın haberleri

İftar gecesinde hayranları, ünlü şarkıcıya peluş tavşan ve son albüm kapağı ile balonlarla isminin yazılı olduğu süs eşyası hediye etti.

demet akalın

DEMET AKALIN'DAN TAKİPÇİSİNE EŞOFMAN CEVABI

Dünyaca ünlü İtalyan markası Gucci imzalı eşofmanıyla sosyal medyayı sallayan Akalın'ın tarzını beğenenler de vardı beğenmeler de. Demet Akalın, lüks eşofmanı için “Yediğiniz, içtiğiniz, giydiğiniz hep Instagram’da. Ayıptır. Adap ve edep” diye yazan bir takipçisine şu cevabı verdi:

demet akalın eşofman

"Aynı fikirdeyim. Ama iki senelik eşofmanı giyip çıktım. Hepsi bu. Ayrıca marjinal ve abartılı hayatları yaşayan bizler değiliz."

İLİŞKİLİ HABER

Hasan Küçükçetin'den anlamlı hareket!

İLİŞKİLİ HABER

Pelin Akil: Sonu o kadar güzel ki...

İLİŞKİLİ HABER

Kenan Sofuoğlu ünlü isimlere ateş püskürdü!

İLİŞKİLİ HABER

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry ayakkabıcı oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Demet Akalın İstanbul Havalimanı öve öve bitiremedi!

İLİŞKİLİ HABER

İstanbullu Gelin dizine final öncesi sürpriz konuk!

İLİŞKİLİ HABER

Tülin Şahin'den kampanyaya destek 'Fener Ol'

BİR YORUM YAPIN 0