Ekmek Teknesi'nin Heredot Cevdet'i olarak hafızalara kazınan ünlü oyuncu Hasan Kaçan, aynı dizide birlikte rol aldıkları oyuncu Semih Ürgün ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Kaçan, kanser hastalığı sebebiyle vefat eden Semih Ürgün'ün cenazesinin bugün kalkacağını duyurdu.

Ekmek Teknesi dizisindeki rolüyle tanınan oyuncu Semih Ürgün, kanser hastalığı sebebiyle dün vefat etti. Uzun süredir İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nde yatan Semih Ürgün, son olarak Herodot Cevdet Saati dizisinde rol almıştı. Ürgün'ün cenazesi bugün İstanbul Kuzguncuk Camii'nde kılınacak cuma namazı sonrası defnedilecek.

Semih Ürgün

Hasan Kaçan'dan paylaşım

Ekmek Teknesi ve Herodot Cevdet Saati dizilerinde Herodot Cevdet karakterini canlandıran ünlü oyuncu Hasan Kaçan, rol arkadaşı Semih Ürgün ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Kaçan, paylaşımında, 'İnna lillah ve İnna ileyhi raciun. Ekmek Teknesi'in 'Deli Vefa'sı Semih Ürgün bizim gideceğimiz yere bizden önce gitmiştir. Cenazesi bugün Cuma namazını müteakip Kuzguncuk Camii'nden kalkacaktır. Sevenlerine duyurulur.' ifadelerine yer verdi.

Hasan Kaçan Twitter

İLİŞKİLİ HABER

Ekmek Teknesi'nin ünlü oyuncusu Semih Ürgün hayatını kaybetti

İLİŞKİLİ HABER

Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry ayakkabıcı oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Işın Karaca'dan Orhan Gencebay'a: Bana babalık yaptı!

İLİŞKİLİ HABER

Dizi setinde Asla Enver'e sürpriz doğum günü partisi

BİR YORUM YAPIN 0