Madonna uyarıları hiçe saydı! Filistin bayrağını salladı!

19 Mayıs 2019, 10:27
Madonna uyarıları hiçe saydı! Filistin bayrağını salladı!

Yarışmaya katılmaması istenmesine rağmen, İsrail'deki Eurovision Şarkı Yarışması'nda sahne alan şarkıcı Madonna'nın dansçılarından birisi üzerinde Filistin bayrağı bulunan kostümle sahneye çıktı. İşte, haberin ayrıntıları...

İsrail askerleri tarafından şehit edilen oğlunun acısını hala daha yüreğinden atamayan Filistinli anne, elektronik posta olarak gönderdiği Madonna'ya "katillerin sahnesinde şarkı söylememe" çağrısında bulunmuştu. Aynı zamanda sosyal medyada Filistinli anne bir çok kişinin desteğini almış, Madonna yarışmaya katılmamasını talep etmişti. Tüm bu uyarılara duyarsız kalan şarkıcı,srail'in başkenti Tel Aviv'de düzenlenen 64. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılım sağladı.

Madonna

Madonna'nın çağrılara duyarsız kalmasından dolayı bir çok hayranının gözünden düşmesi beraberinde yarışmanın kazananı Hollanda oldu.

Madonna haberleri

Amerikalı şarkıcı Madonna'nın konserinde sahneye çıkan dansçıların üzerinde İsrail ve Filistin bayrağıyla sahneye çıkmalarında ise prova harici doğaçlama gelişen bir durum olduğu söyleniyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Gurbetçi66 1 yıl önce Şikayet Et
  Kendisi yahudi milleti kandırmasın boş yere.
  Cevapla
 • katibb 1 yıl önce Şikayet Et
  Müslüman ancak bir Müslümana güvenir..
  Cevapla
 • Yakub 1 yıl önce Şikayet Et
  Dikkat etmek gerek çünkü Israil yanlı ve rakip gibi görünenler ile bile darbe vurur. Adamları belli. Israil düşmanı gibi görünen yeri geldiğinde içten vurmak için hücreler çok. Müslüman lar birbirine kenetlenmek ZORUNDA gerisi hikaye.
  Cevapla