Sinem Kobal: Camdan atlamak istiyorum

22 Mayıs 2019, 10:29
Sinem Kobal: Camdan atlamak istiyorum

Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'ta bir üniversite etkinliğine katılan ünlü oyuncu Sinema Kobal, merak edilen soruları yanıtladı.

Bir süredir ekranlardan uzak hayat yaşayan Sinem Kobal, Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi'nde öğrenciler ile bir araya geldi. Üç yıldır Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan Sinem Kobal, "Nasıl tanıştınız?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"O kadar detaya girmeyi düşünmüyorum. Hayat sevince güzel. İnşallah her biriniz ruhunuzun, gönlünüzün eşini bulursunuz."

Güzel oyuncu, "Hayatta en büyük pişmanlığınız ne?" sorusunu, "Hayatın hep pozitif tarafından bakmaya çalışıyorum. Olumlu olumsuz yaşadığımız her şeyin bize bir şeyler kattığını düşünüyorum. O yüzden daha çok pozitif şeylere yönelmeye çalışıyorum. 'Öyle pişmanlıklarım var, böyle pişmanlıklarım var' diyeceğim bir şey yok açıkçası" şeklinde cevapladı.

sinem kobal

Şöhret ile çocuk yaşlarda tanışan Sinem Kobal, "Bu benim tercihim değildi" dedi ve ekledi: Ünlü olmak tercih ettiğimiz bir şey değil. Benim tercih ettiğim bir şey de olmadı. Bir şekilde kendi yaptığımız mesleğimizin getirisi göz önünde olmak. Bu anlamda tabii ki zorlukları var. Bir kere birçok özgürlüğünden fedakârlık etmek zorundasın. Mesleğimizin en zor yanlarından birinin bu olduğunu düşünüyorum. Sevgiyi hissetmek, güzel yanlarını hep konuşuyoruz. Birçok insana ulaşmak, birçok kişinin kalbine ruhuna, hayatına değmek, sevgiyi paylaşmak çok kıymetli.

Sinem Kobal "Yapmadan ölmem dediğiniz şey nedir?" sorusuna şaşırtan bir yanıt verdi: Camdan atlamak istiyorum. İddialı biraz değil mi? Gerçekten o serbest düşüş. O anı deneyimlemek istiyorum. Ne zaman buna cesaret ederim, yaparım bilmiyorum ama yaparsam muhtemelen sizinle paylaşırım.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar