Ünlü oyuncu Yetkin Dikinciler, Cihangir'de bir kafede objektiflere takıldı. Kafe çıkışında muhabirin ısrarlı sorularına istinaden oyuncu ile muhabir arasında gerginlik yaşandı.

Başarılı oyuncu Yetkin Dikinciler, evine yakın bir kafeden kahve alırken objektiflere takıldı. Muhabir arkadaşın, 'kafelerde oturmak yasak, bizi görünce kaçtınız' ithamlarına oldukça gerilen oyuncu, kendini savunmaya başlayınca ortalık karıştı.

Yetkin Dikinciler ile muhabir tartıştı

Konuşmanın başlarında Dikinciler, "Sizden neden kaçayım gülüm, sadece konuşmayı sevmiyorum" şeklinde duruma açıklık getirirken muhabirin "Yine kaçtınız gördük" yanıtı üzerine ünlü oyuncu gerildin anlar yaşadı.

Yetkin Dikinciler haberleri

Yetkinciler konuşmanın sonlarına doğru "Kahve alıp çıktım. Olayı seviyesizleştirme. Sus dinle, sana insan muamelesi yapıyorum. Kuralları bilmeden konuşuyorsun. Maske takmak da kural değil, ben soğuk diye takıyorum" yanıtı ile muhabir arkadaşın ısrarcı sorularına istinaden gerildiğini gösterdi.

YETKİN DİKİNCİLER'İN RAHATSIZ OLDUĞU O ANLAR 

Cihangir'de bir mekanda objektiflere takılan oyuncu Yetkin Dikinciler, masadaki arkadaşlarına maske dağıttı ancak; arada bir metre mesafe kalması kuralına uymadı. Fotoğraflarının çekildiğini gören oyuncunun rahatsız olduğu karelere yansıdı.

Yetkin Dikinciler

KIZI LAL İLE OBJEKTİFLERE TAKILDI!

Medcezir gibi bir çok dizide rol alan oyuncu  Aslı Orcan, ve kendi gibi aynı mesleği yapan başarılı oyuncu  Yetkin Dikinciler kızları Lal'ın 1 yaşına girişini kutladılar. Geçtiğimiz gün Cihangir'de kızı Lal ile objektiflere yansıyan Aslı Orcan, objektiflere mutlu poz vermeyi ihmal etmedi.

Yetkin Dikinciler ve Aslı Orcan haberleri

Oyuncu Aslı Orcan,“Lal 1 yaşına girdi. Çok mutluyum. Anne kız gezip hava alıyoruz” açıklamasında bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Koronavirüsü yenen Rita Wilson canlı yayında ilk kez virüs deneyimini açıkladı!

İLİŞKİLİ HABER

Murat Boz Sıla'nın şarkısını yediği lahmacuna uyarladı!

İLİŞKİLİ HABER

Serkan Altunorak'ın "Bankaya gidiyorum" paylaşımı beğeni topladı!

BİR YORUM YAPIN 0