Yemin dizisi 70. bölüm özeti! Yemin dizisi sezon finali yapıyor

31 Mayıs 2019, 12:01
Yemin dizisi 70. bölüm özeti! Yemin dizisi sezon finali yapıyor

Kanal 7'nin büyük bir ilgiyle takip edilen günlük dizisi Yemin, heyecan dolu bölümlerine hız kesmeden devam ediyor. Her akşam farklı bir tat sunan Yemin'in sezon finali olan 70. bölümünde yaşanacaklar, tüm ayrıntılarıyla yalnızca yasemin.com'da!

Başrollerinde Gökberk Demirci ve Özge Yağız'ın yer aldığı, Kanal 7'nin reyting rekortmeni dizisi Yemin'in 70. bölüm özeti yayımlandı. Bu akşam sezon finali yapacak olan dizide, işler iyice kızışıyor. 120 dakika sürecek olan bölüm, ekrana efsane bir şekilde ara verecek. İşte Yemin'in sezon finali özeti!

YEMİN 70. BÖLÜM ÖZETİ

Emir’in kendisini aldattığı şüphesini taşıyan Reyhan, Emir'i terk etmeyi düşür ancak Hikmet’e verdiği yemini onun en büyük engeli olur. Şimdi Reyhan bir karar vermek zorundadır? Kalacak mıdır yoksa gidecek midir?

Kemal, Leyla ile yapacakları seyahatin hazırlığı içerisindedir ancak Leyla’nın kendisine karşı takındığı tuhaf tavırları dikkatini çekmeye başlar. Leyla için de bir bilinmezlik hakimdir? Talaz’a olan diyetini ya hapse girerek ya da hayatıyla ödeyecektir.

Yemin 70. bölüm özeti

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar