Ozan Çolakoğlu: Benimle isteyen çalışır istemeyen çalışmaz!

31 Mayıs 2019, 10:08
Ozan Çolakoğlu: Benimle isteyen çalışır istemeyen çalışmaz!

Şarkıcı Gülşen, önceki akşam Nişantaşı'ndaki Spako isimli mekanda yaş gününü kutladı. Aranjör eşi ile birlikte magazinci arkadaşların sorularına yanıt veren çift geceye damgayı vurdu. İşte, haberin ayrıntıları...

Şarkıcı ve şarkı sözü yazarı Gülşen, geçen akşam Nişantaşı'ndaki Spako isimli mekanda sevdikleriyle yaş gününü kutladı. Eşi Ozan Çolakoğlu ve oğulları Azur Benan da şarkıcının bu mutlu gününde yanındaydı. Magazinci arkadaşların Gülşen'e konser ücretlerinin yüksek olmasıyla ilgili ne düşündüğünün sorulması yanı sıra en fazla ücreti Hadise'nin aldığı söylentisi hakkındaki sorulara da değinildi.

Hadise haberleri

Şarkıcı Gülşen sorulara, "Açıkçası işin o kısmına ben çok bakmıyorum, menajerim ilgileniyor. Ben sahnedeki performansıma bakarım, para konusu benim için ikinci planda. Bu konu hakkında konuşmak pek doğru olmaz" yanıtını verdi. Aynı zamanda magazinci arkadaşların aranjörlerin yaklaşık 150 bin lira istediği söylentisine ise "Neden bu kadar merak ediyorsunuz, o rakamlar doğru değil" açıklamasında bulundu.

Gülşen Ozan Çolakoğlu

Ozan Çolakoğlu ise sorulan sorulara,"Belki daha fazladır ama bazen ben bedava yapıyorum. Bazen yeri geliyor çok rakam istiyorum çünkü yapmak istemiyorum. İsteyen çalışır, istemeyen çalışmaz" sözleriyle açıklık getirdi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar