Yıldız Tilbe'den Sezen Aksu itirafı: şarkı sözü yazmaktan bıktı!

25 Ocak 2020, 10:26
Yıldız Tilbe'den Sezen Aksu itirafı: şarkı sözü yazmaktan bıktı!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, seslendirdiği şarkıların imza sahibi olan şarkıcı Sezen Aksu için ilginç bir iddiada bulundu. Tilbe, Aksu'dan şarkı alacağı haberlerini yalanladı.

Yakın zamanlarda Sezen Aksu'dan şarkı alacağı bilinen şarkıcı Yıldız Tilbe, söylentiye ilişkin haberlerin asılsız olduğunu şu sözleriyle açıkladı:

"SEZEN ARTIK BIKTIM" DEDİ!

Yıldız Tilbe haberleri 

Tilbe,“Öyle bir proje yok çünkü onun vakti yok. Kendisi, ‘Bu işi yapmak istemiyorum, artık bıktım’ dedi. Ben de kimseyle düet düşünmüyorum. Bu dönem televizyon programı hayalim var” sözleriyle söylentileri yalanladı.

"SAYIM YAPILSA İLÇE OLURUZ!"

Konserlere dur durak vermeden devam eden güçlü sese sahip şarkıcı Yıldız Tilbe, geçtiğimiz günlerde İzmir Alaçatı'da konser verdi. Konser vermek için sahne aldığı Jolly Joker'de konsere gelen kalabalığı görünce espri yapan Tilbe, sevilen şarkılarıyla İzmirlilere güzel dakikalar yaşattı.

Yıldız Tilbe konser

Konsere gelenler arasında şarkıcı Simge Sağın da vardı. Yıldız Tilbe'nin sahneye Sağın'ı da davet etmesiyle alkış yağmuru tutuldu.

Yıldız Tilbe

Kendisini izlemeye gelen kalabalık için Tilbe,"Nüfus sayımı olsa bu gece ilçe oluruz herhalde. Bu nasıl bir kalabalık" sözleriyle espride bulundu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar