Fahriye Evcen'in yüzüne ne oldu? Evcen'den Karan'lı yeni paylaşım...

15 Haziran 2019, 08:00
Fahriye Evcen'in yüzüne ne oldu? Evcen'den Karan'lı yeni paylaşım...

Oyuncu Fahriye Evcen, hamilelik sürecinden beridir ekranlarda yer almıyor. Sadece reklamlarda yer alan güzel oyuncunun kazandığı para dudak uçuklattı. Ayrıca Evcen'den Karan'lı yeni paylaşım geldi. Paylaşım ardından bazı takipçileri doğum sonrası Evcen'in yüzünün değiştiğine yönelik yorumlarda bulundu.

İki ay önce doğum yapan Fahriye Evcen, reklam anlaşmalarından kazandığı minik serveti ile gündeme geldi. Burak Özçivit ile "Çalıkuşu" dizisinde tanıştıktan sonra evlenen güzel oyuncu, evlilik ve annelikten sonra dizi ve filmlerde yer almamaya başladı. Oyuncu sosyal medyada da oldukça konuşulan ünlüler arasında birinci sırada yer almaktadır.

fahriye evcen reklam anlaşmaları

Güzel yüzü ile dikkat çeken oyuncu son zamanlardaki kazancını reklam anlaşmalarından elde ettiği ortaya çıktı. Evcen'in bu kararı oğlu Karan'a daha çok zaman ayırmak için yaptığı söylendi.

burak özçivit ve fahriye evcen

Evcen normal reklam anlaşmaları dışında ınstagram reklam anlaşmalarını da kabul ettiği öğrenildi. Güzel oyuncunun sosyal medyadan kazanacağı 2.5 milyon olduğu iddia ediliyor. 

KARAN'LI YENİ PAYLAŞIM

Evcen sosyal medya hesabından iki ay önce doğan oğlu Karan'lı yeni paylaşım yaptı. Paylaşıma "Uyanık kalmaya çalışıyorum" notunu düştü.

FAHRİYE EVCENDEN YENİ PAYLAŞIM

FAHRİYE'NİN YÜZÜNE NE OLDU!

Ünlü oyuncunun bu paylaşımından sonra takipçiler oyuncunun yüzüne ne olduğu yönüne de yorumlarda bulundu. Kimi takipçi oyuncunun annelik pozunu beğenirken kimisi de ise oyuncunun oldukça yorgun göründüğünü söyledi.

FAHRİYE EVCEN

OĞLUNA TÜRKÜ SÖYLEDİ!

Bir kaç hafta öncede Evcen oğluna türkü söylediği anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
11 Yorum Var
 • WİRUSMAN 1 yıl önce Şikayet Et
  Doğumdan sonra daha da güzel olmuş bence :)
  Cevapla
 • Vatan evladı 1 yıl önce Şikayet Et
  Anne olmak kolay değil
  Cevapla
 • gresunlu 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlar evlenince dogurunca neden olay oluyor ..Allah nasip ederse her evlenenin cocugu olur...onemli olan Allah in emirlerine gore yetiştirmektir
  Cevapla
 • hzmr 1 yıl önce Şikayet Et
  Doğumdan sonra normal.
  Cevapla
 • lcd 1 yıl önce Şikayet Et
  Senin yuzune ne olmus
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun