2017 yılında evlenen oyuncu Esra Bilgiç ve futbolcu Gökhan Töre'nin boşanacağı iddia edilmişti. Alınan bilgilere göre çift sessiz sedasız boşandı. Boşanmanın nedeni ise şiddetli geçimsizlik olduğu öğrenildi.

Beşiktaş takımında forma giyen Gökhan Töre'nin, oyuncu eşi Esra Bilgiç ile ayrıldığı iddiası sosyal medya gündemine damgasını vurdu. Diriliş Ertuğrul dizisiyle hayatımıza giren Esra Bilgiç ile Gökhan Töre arasında yaşanan sorunun nedeni merak ediliyordu.

gökhan töre ve esra bilgiç

Alınan haberlere göre; Aralarında anlaşmazlık yaşadıkları gerekçesiyle ortak verdikleri kararla geçtiğimiz hafta Küçükçekmece Adliyesi'ne başvurdu.10 dakika süren duruşma ile tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

gökhan töre ve esra bilgiç

İkilinin birbirilerinden nafaka tazminat talepleri ile mal rejimine dayalı hiçbir talepleri olmadığı öğrenildi. Töre ve Bilgiç el sıkışarak dostça adliyeden ayrıldı.

gökhan töre esra bilgiç

İŞTE BOŞANMA NEDENİ;

Birbirlerine ait olan fotoğrafları sosyal medyadan kaldıran ikiliden ilk hamleyi Töre yaparak Bilgiç'i takipten çıkardı. Çiftin şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandığı ortaya çıktı. 

İLİŞKİLİ HABER

Burak Özçivit'ten oğlu Karan ile 'Baba' reklam!

İLİŞKİLİ HABER

Leke dizisi ile ilgili bilmece son buldu! Dizi için flaş karar

İLİŞKİLİ HABER

Tolgahan Sayışma'nın oğluna 5 bin TL'lik emzik!

İLİŞKİLİ HABER

Serenay Sarıkaya Amerika'dan döndükten sonra ne açıkladı?

BİR YORUM YAPIN 0