İngiliz Kraliyet Ailesinin oğullarından Prince Harry baba olmayı yeni yaşayanlardan biri. Ve babalık sevincini her zaman göstermekten de geri adım atmıyor. Harry, Babalar Günü'ne özel yaptığı duygu yüklü paylaşımla gündeme geldi. İşte, haberin ayrıntıları...

İlk Babalar Günü'nü kutlamanın verdiği sevinci yaşayan Prince Harry, Babalar Günü'ne özel bir paylaşımla gündeme geldi. Harry, oğlu Archie'ye ait kareyi Meghan ile birlikte açtıkları ortak resmi instagram hesabından paylaştı. Duygu yüklü paylaşımı takipçiler tarafından beğeni almasının yanı sıra Sussex Düşesi Meghan Markle'ın fanları da bu anlamlı kareye yorumda bulundu.

İŞTE ANLAM YÜKLÜ O KARE;

Prince Harry instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Babalar Günü'nüz kutlu olsun. Sussex Düküne özel bir Babalar Günü olmasını dilerim" notuyla ilk Babalar Günü heyecanını takipçileriyle paylaştı.

Fanları tarafından yapılan yorumlar arasında "Ne kadar hoş bir sürpriz! Sussex Dükü ve Düşesi oğlu Archie babasının elini tutarak Babalar Günü'nü kutluyor.." gibi benzeri bir çok yorum ve beğeni aldı.

İLİŞKİLİ HABER

Özcan Deniz'den kafaları karıştıran paylaşım!

İLİŞKİLİ HABER

Rıza Çalımbay ve Leyla Çalımbay boşandı

İLİŞKİLİ HABER

Kiralık Aşk dizisiyle tanınan Sanem Yeles sürpriz evlilikle gündemde!

İLİŞKİLİ HABER

Yeşilçam sanatçısı Salih Güney o diziye kabul edilmedi! Nedeni...

BİR YORUM YAPIN 0