Prince Harry'nin instagram hesabından duygusal yüklü o paylaşımı!

17 Haziran 2019, 09:20
Prince Harry'nin instagram hesabından duygusal yüklü o paylaşımı!

İngiliz Kraliyet Ailesinin oğullarından Prince Harry baba olmayı yeni yaşayanlardan biri. Ve babalık sevincini her zaman göstermekten de geri adım atmıyor. Harry, Babalar Günü'ne özel yaptığı duygu yüklü paylaşımla gündeme geldi. İşte, haberin ayrıntıları...

İlk Babalar Günü'nü kutlamanın verdiği sevinci yaşayan Prince Harry, Babalar Günü'ne özel bir paylaşımla gündeme geldi. Harry, oğlu Archie'ye ait kareyi Meghan ile birlikte açtıkları ortak resmi instagram hesabından paylaştı. Duygu yüklü paylaşımı takipçiler tarafından beğeni almasının yanı sıra Sussex Düşesi Meghan Markle'ın fanları da bu anlamlı kareye yorumda bulundu.

İŞTE ANLAM YÜKLÜ O KARE;

Prince Harry haberleri

Prince Harry instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Babalar Günü'nüz kutlu olsun. Sussex Düküne özel bir Babalar Günü olmasını dilerim" notuyla ilk Babalar Günü heyecanını takipçileriyle paylaştı.

Meghan Markle haberleri

Fanları tarafından yapılan yorumlar arasında "Ne kadar hoş bir sürpriz! Sussex Dükü ve Düşesi oğlu Archie babasının elini tutarak Babalar Günü'nü kutluyor.." gibi benzeri bir çok yorum ve beğeni aldı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar