Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Henüz iki gün önce evlenen şarkıcı Zerrin Özer'in boşanacağı iddiaları dün magazin basınının gündemine yerleşmişti. Özer'in menajerinden ilk açıklama geldi.

Geçtiğimiz Pazar günü Murat Akıncı adlı kişi ile evlenen Zerrin Özer, nikahtan tam 36 saat sonra eşiyle ilgili çıkan haberlerin ardından dün boşanacakları haberleriyle gündeme gelmişti. Çıkan haberlerin ardından kötüleşen Özer, panik atak krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Özer'in eşi hakkında birkaç gündür çeşitli iddialar ortaya atılıyordu. Özer'in menajeri Kemal Aslan tarafından dün bir açıklama yayımlandı. Açıklamada, Özer'in boşanma kararı aldığı belirtildi. Özer'in menajerinden bugün ilk açıklama geldi:

zerrin özer

İŞTE O AÇIKLAMA:

'Zerrin'in tansiyonu çok yükselmiş, sol kolunda uyuşma başlamış. Yanındaki yardımcılar panik olunca hastaneye götürmüşler. Ciddi bir kriz geçirdi. Zerrin, hastanedeyken beni sürekli aradı. Zerrin Özer, severek ayrılıyor. Bence sular durulduktan sonra Zerrin ile yeniden bir araya gelmeleri çok mümkün. 36 saat evli kaldıkları için 'Evliliğin iptali' davası açıyoruz. Zerrin o kadınları dinledikten sonra 'Kendime inanamıyorum' dedi."

İLİŞKİLİ HABER

Hakan Ural kendini ele verdi! Magazincilerin ağzı açık kaldı!

İLİŞKİLİ HABER

Prens William'ın konvoyundan bir araç 83 yaşındaki kadına çarptı!

BİR YORUM YAPIN 1

Adnan 3 yıl önce

Evlenme gibi kutsal bir müesseseyi çocuk oyunu gibi gören zihniyetlerin acıklı hikayeleri.....yazıklar olsun...

Toplam 4 beğeni