Kadir Doğulu'dan alkışlanacak hareket!

23 Haziran 2019, 10:05
Kadir Doğulu'dan alkışlanacak hareket!

Oyuncu Kadir Doğulu, geçtiğimiz " Tohum Otizim Vakfı" yöneticileri ve yardım kampanyasına destek veren yardımseverler ile bir araya geldi. Doğulu daha sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu.

TRT 1 kanalında yayınlanan Vuslat dizisinde başrol oynayan Kadir Doğulu, dizinin sezon finaline girmesi ile hayır işleri ile uğraşmaya devam ediyor.

kadir doğulu vuslat dizisi

Ünlü oyuncu Akmerkez’de düzenlenen bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında Tohum Otizim Vakfı yöneticileri ve yardım kampanyasına katıldı. Doğulu'nun programdaki konuşmaları etkinliğe katılan herkes tarafından dikkatle dinlendi.

kadir doğulu ve eşi neslihan atagül

Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Doğulu, yaz planları arasında eşi Neslihan Atagül'le karavan gezisi yapacağını söyledi.

kadir doğulu

Geçtiğimiz günlerde Atagül'ün "ticarette başarısız" olduğuna yönelik çıkan haberlerin doğru olmadığını dile getirdi. Açılan mekanın Atagül'ün abisine ait olduğuna ve ticarette bazen böyle tatsız durumların yaşadığını vurguladı.

kadir doğulu ve eşi neslihan atagül,

Doğulu son olarak "Eşim Neslihan'la Bakanlarımız ile iletişime geçtik. Çocuklarımız ve yardıma muhtaç insanların için bir vakıf kuracağız" şeklinde konuştu. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar