Mehmet Ali Erbil ilk kez konuştu! Sosyal medyada kavuşma mesajı...

01 Temmuz 2019, 13:02
Mehmet Ali Erbil ilk kez konuştu! Sosyal medyada kavuşma mesajı...

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, yakında taburcu olacağı hastanede ilk kez röportaj verdi. Erbil geçirdiği zor günleri bir bir anlattı. Ayrıca ünlü komedyen sosyal medya hesabında eski bir fotoğrafını paylaştı.

2 Temmuz taburcu olacağı planlanan Mehmet Ali Erbil, aylarca tedavi gördüğü o zamanları anlattı. Evinin banyosunda düşüp ağır yaralanan daha sonra kaçış sendromu nükseden ünlü komedyen 223 gün yoğun bakım tedavi gördü.

mehmet ali erbil

Son bir aydır toparlanan Erbil Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'a konuştu. Erbil, ilk gözünü açtığında dilinin dışında tüm vücudunun hareketsiz olduğunu söyledi.

mehmet ali erbil

Sevenlerinin duası sayesinde şuan ayakta olduğunu söyleyen Erbil, O günlerde Allah'a "Bir tek bana sol elimi bahşet, hiç olmazsa hayatım biraz kolaylaşsın' diye dua ettim ve gerçekten de sol elimi oynatmaya başladım sonrasında. Beni, sevenlerimin duaları ayağa kaldırdı" şeklinde konuştu. Daha sonra ise doktorun iyileşemeyeceğini duyduğunda kardeşine "Eğer böyle yaşayacaksam benim fişimi çek" söylediğini açıkladı. 

SOSYAL MEDYADA KAVUŞMA MESAJI!

Ünlü komedyen ayrıca bu gün sosyal medya hesabından yarın taburcu olacağını eski bir fotoğrafını ve "Yarın Allah’ın izniyle sizlere kavuşacağım" notunu yazarak duyurdu.

mehmet ali ınstagram,

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • kaya 1 yıl önce Şikayet Et
    Allah şifalar versin sana Erbil. Çektiğin sıkıntılara göre bu dünya boş. Sağlık her şeyin üstünde. Yüce Allah Şafi sıfatıyla sana şifa versin. Hoşgeldin aramıza inşaallah.
    Cevapla
  • bilal 1 yıl önce Şikayet Et
    bu yazı hakkında şunu düşünüyorum özellikle gençler dünyanın sonu böyle bir gün sizde bu şekilde yaşlanacaksınız onun için aklınızı başınıza alın günahlardan uzak durun
    Cevapla