Türk sinemasının gamzeli güzeli Bahar Öztan kanser tedavisi görüyordu ama mücadele etti, yılmadı ve kazandı. Şimdilerde Bodrum'da yaşayan Öztan, son halini yayınladı.

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli olarak bilinen Bahar Öztan yıllar geçse bile güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Yakalandığı kanseri yenen ve hayata sıkı sıkıya bağlanan Bahar Öztan şimdilerde 68 yaşında. Yıllara medyan okuyan güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu yer aldığı filmler ile hala büyük bir hayran kitlesine sahip. 7'den 70'e herkesin tanıdığı Bahar Öztan özellikle Kemal Sunal ile kamera karşısına geçtiği Doktor Civanım filmi ile hafızalara kazındı. Yeşilçam'ın 'Gamzeli Güzeli' usta oyuncu Bahar Öztan, bu karesini "Biraz Bahar herkese iyi gelir" notu ile paylaştı.

YEŞİLÇAM'DA BÜYÜK PARALAR KAZANMADIK

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli oyuncu Bahar Öztan, 2 kez  kanseri yenmesinin ardından ilk kez bir programda açıklamalarda bulundu. Bir döneme damga vuran usta oyuncu nasıl geçindiğini anlattı. "Yeşilçam'da çok büyük paralar kazanmadık" diyen Öztan açıklamasında şunları anlattı:

"Şimdinin 20 bin lirası falan herhâlde kazanıyorduk. O da başrol oyuncuları için konuşuyorum ama önemli değil. Paradan ziyade saygınlık kazandık. Hâlâ insanlar biz gördü mü saygı duyuyor hâlâ seviliyoruz. Bize karşı büyük bir özlem var. O zamanın da iyi yönleri bunlardı.Bizim dönemimizde oyunculuktan ziyade sahne hayatından daha çok para kazanılıyordu. Ben de sahne yaptım ve oyunculuktan kazandığımdan daha fazla parayı sahnede kazandım. Bir otelim var Bodrum'da, ben işletmiyorum başka biri işletiyor. 23 odası var otelimin, otelin içinde bir evim var orada kalıyorum. Ben gençken geleceğimi düşündüm, orayı aldığımda arkadaşlarım gezmelere gidiyordu, ben ise şehir dışında turnelere… Şimdi de bunun ekmeğini yiyorum.Eski Yeşilçam oyuncularının ekranda olması gerek. Şu an ben mesleğimi yapmak isterim. Çocuğum büyüdü artık işimi yapmak istiyorum."

İLİŞKİLİ HABER

Yörüklerin şivesini taklit eden kıza beğeni yağıyor!

BİR YORUM YAPIN 1

Bilal 2 yıl önce

Bence şimdi daha güzel

Toplam 2 beğeni