Sinan Akçıl: Eşim yeni neslin Türkan Şoray'ı

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, oyuncu eşi Burcu Kıratlı için iddialı bir benzetmede bulundu. Akçıl, eşini, 'yeni neslin Türkan Şoray'ı' olarak tanımladı.

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, eşi Burcu Kıratlı hakkında açıklamalarda bulundu. Akçıl, oyuncu eşi Burcu Kıratlı için, ''Burcu yeni neslin Türkan Şoray'ı. Öyle her projeyi kabul etmiyor. Ben onu zor durumda bırakacak herhangi bir kural koymuyorum. O zaten ne yapması gerektiğini bilir. Ben de kararlarına saygı duyarım.'' yorumunda bulundu.

burcu kıratlı instagram

burcu kıratlı instagram

Çift, geçtiğimiz günlerde 6. aylarını kutlamıştı. Kıratlı eşi için, 'Ruh eşim.. Kaderim dedik birbirimize... Aşkınla.. sabrınla.. enerjinle.. BİZ olabilme gücünle... Harika bir koca mükemmel bir eş oldun. Ve her gün üstüne koyarak olmaya devam ediyorsun. Asıl zor zamanlarda insanlar tanır ya birbirini ve gerçek duygu asıl o zaman çıkar ya ortaya.... Bir kez daha iyi ki seni seçmişim dedim.. İyi ki benim kocamsın dedim.. Benim bütün inatçılığıma ve asiliğime rağmen beni dinginleştirdin. Şimdi seninleyken daha ben daha çocuk daha kadın oluyorum. Birlikte tek kişi olmak, aile olmak, gülmek, goy goy yapmak. Dertleşmek... Bir ömür... 6. Ayımız kutlu olsun Sevgilim..' açıklamasında bulundu.

Akın Akınözü ve Ebru Şahin'e reklam teklifleri yağıyor!

İLİŞKİLİ HABER

Akın Akınözü ve Ebru Şahin'e reklam teklifleri yağıyor!

BİR YORUM YAPIN 2

Halil 3 yıl önce

Seni seviyorum

Toplam 1 beğeni

Benjamin 3 yıl önce

Oyunculuk ruhu yok, ne Türkan ŞORAY' ı ya.. Yok artık

Toplam 5 beğeni