Mesut Özil ile Amine Gülşe David Beckham çiftini solladı!

11 Temmuz 2019, 10:44
Mesut Özil ile Amine Gülşe David Beckham çiftini solladı!

İngiliz kozmetik firması yıllardır David ve Victoria Beckham çifti ile çalışıyorlardı. Ancak firma, geçtiğimiz ay dünya magazin gündeminde günlerce konuşulan bir evliliğe imza atan futbolcu Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti için harekete geçti.

Arsenal'de 10 numaralı forma giyen Mesut Özil, geçtiğimiz ay Amine Gülşe ile dillere destan bir düğün yaptı. Günlerce dünya magazin gündeminde kalan çift için büyük firmalara harekete geçti.

mesut özil ve amine gülşe

Adeta reklam olan çift, David ve Victoria Beckham'ın tahtını sarstı İngiliz kozmetik devi Citizen Cosmetics Limited reklam anlaşmaları yapıldı. Daha sonra işleri büyütmek için gelen tüm teklifleri değerlendirdiği öğrenildi.

David Beckham, Victoria Beckham

Çiftin müzik, reklam ve film yapımcılığı düşündükleri de konuşulanlar arasında yer alıyor. Yeni sektörlerden elde edilen gelirler de çiftin ortak hesabına yatacak. Aynı zamanda bu paranın bir kısmı ise yardım kuruluşlarına bağışlanacak.

mesut özil

6 yıl önce 47 milyon euroya Real Madrid'den Arsenal'e transfer olan Özil, haftalık 350 bin sterlin yani yaklaşık 2.5 milyon lira kazanıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Nihat 1 yıl önce Şikayet Et
    Abartmayın , reklam konusunda Beckham ın tırnağı olamazlar .
    Cevapla