Geçmişten günümüze kadar yaptığı her albüm ile yabancı şarkı hitler listesinde yer alan ünlü şarkıcı Avril Lavigne, yakın zamanlarda Şeytana Aşık Oldum şarkısıyla olumsuz tepkilere maruz kalınca takipçilerine açıklama yapmayı ihmal etmedi. İşte, haberin ayrıntıları...

‘Head Above Water’ albümünde I fell in love with devil şarkısıyla gündeme gelen 34 yaşındaki şarkıcı Avril Lavigne, gerçirdiği ciddi hastalığın ardından zor dönemlerine ilişik olarak yazdığı şarkı sözlerinin olduğu açıklamalarını yaparken duygularını net olarak dile getiren ifadelerde de bulundu. Olumsuz eleştirilere kırılmayan şarkıcı, olumsuz eleştirilerin olacağını tahöin ettiğini ancak "Şeytan'a aşık oldum" şarkısını farklı anlamlarda yazdığının altını çizerek vurguladı.

Avril Lavigne haberleri

Bu şarkı sözüne ve olumsuz tepkilere ilişkin Lavigne, “I Fell In Love With The Devil’i, dünyadaki en karanlık insanların melek kılığında olabileceğini kendime hatırlatmak için yazdım. Acıdan ve üzüntüden bıktım ve layık olduğum şeyi biliyorum. Lütfen şarkımın, şeytanların sizi yıkmasına izin vermemek için birer hatırlatıcı olmasına razı gelin. Şimdi bu ‘lanet olası’ döngüyü kırıyorum, geçmişte, şimdide ve gelecekte insanların bana yaptıklarını ve tüm zehirli ilişkileri toprağa veriyorum. Aşk acısıyla travmayı bir tabuta kapattım, onu gömeceğim ve asla arkama bakmayacağım. Huzur içinde yatsın. Avril”açıklamasında bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Hande Yener rap müziğe geçiş yapıyor

İLİŞKİLİ HABER

Selami Şahin üst üste konser verdi!

İLİŞKİLİ HABER

Moskova'da 5 metrelik Ed Sheeran var!

BİR YORUM YAPIN 0