Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kendisini tarikte sıkıştıran bir kişinin yumruklu saldırısına maruz kaldı. Olay esnasında kızı da yanında olan Akalın, yaşadıklarını Instagram hesabından anlattı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir sürücünün yumruklu saldırısına uğradı. Bodrum Turgutreis'de seyir halindeyken kendisini sıkıştıran bir aracın sürücüsü, araçtan inerek ünlü şarkıcının arabasını yumrukladı. Bu anlarda Akalın'ın kızı Hira da yanındaydı.

demet akalın instagram

Ünlü şarkıcı, yaşadığı o anları sosyal medyadan şu sözlerle duyurdu, "Oğlum trafikte sıkıştırdığınız kadınlar sizden daha delikanlı! O ak sakalından utandın mı yumruklayıp arabamı kızımı korkutup kaçtın arabana? Neymiş kırmızı da geçecekmişim! 34 GSL... Elbet bulacağım seni! Bana trafik terörü yaşatan plakasının sonunu göremedim! Şikayetçiyim! Jandarma bulur seni. Yazık! Bir de arabada kadın ile çocuk var korkuttunuz diyorum 'hadi be' diyor."

İLİŞKİLİ HABER

Alişan'ın yeni şarkısı çok beğenildi! Eşi Buse Varol...

İLİŞKİLİ HABER

Sezen Aksu'yu yıkan haber!

İLİŞKİLİ HABER

Reynmen, Demet Akalın ve Işın Karacaya dava açtı! 1 milyon TL'lik...

İLİŞKİLİ HABER

Ayça Ayşin Turan objektiflere açıklama yaptı!

İLİŞKİLİ HABER

Acun Ilıcalı anlaştık demişti! Yollarını ayırdılar...

BİR YORUM YAPIN 4

Metin 2 yıl önce

Ay çok acı olay yaşadın. Senin için gözyaşı dökeceğim. Ben 15 yıldır mutluluk ve rahat yüzü görmedim. Yaş 34 eş yok, sosyal hayat yok, iş ortamı berbat, gezme yok, tatil yok. Biz napalım? Süper bilg. mühendisi olduk ortada kaldık. Okuyamayanlar daha mutlu oldu.

Toplam 2 beğeni

Emekli 2 yıl önce

Demet hanım delikanlı kadındır.

Toplam 1 beğeni

Seviye: 2 yıl önce

Bu seviyede Türkçesi olan insanları dinliyor gençler. Yazık.

samet 2 yıl önce

bu kişiler olay anında öfkelenip yaptıklarınını yapıyorlar ancak iş adli mercilere intikal edince sonra da defalarca özür diliyorlar